Kız arkadaşım spor salonuna gidiyor, ya beni terkederse? Zayıf sıskayım o ise meteor kayaç gibi?

Evet arkadaşlar kız arkadaşım ile süper bir ilişki yaşıyorduk taaki o spor salonuna başlayıncaya kadar..

*neredeyse 1 senedir yapıyor ve fiziği süper ötesi yani onunla birlikte olduğum için çoook şanslıyım

*ben zayıf insanım mal gibi dolanıyorum ortalıkta

*kız arkadaşım ya başkalarıyla çakışıyorsa?(açık olucam bu konuda)

* ya beni terk ederse

hayvanat gibi yunan heykeli gibi adamlar var salonda bazen çarpıyorlarmış ona çok korkuyorum..

Güncellemeler:
1gün squat felan yaparken yardım ediyorlarmış bir de
1gün kız arkadaşım sabah çıkıyor akşam 9 da geliyor bu kadar antrenman yapması çok düşündürücü.. bir de cinsel hayatımız yok gibi birşey eve gelince kalça bölgesi morarmış oluyor el izleri felan oluyor

0|0
3|10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • yakında gider

0|0
    0|0
  • her türlü takılıyordur olm uyu sen

0|0
    0|0
    • 1gün

Vurduruyormudur?

• 1gün

sana güzel olmaya çalışmıyoya olm, genele güzel olmak istiyo. sana olsa sen zaten beğeniyon kızı dimi... e niye spor yapıyo o zmn... sen olsan spor salonunda tay gibi manitalar geçerken sürtünse sana "ay pardon" falan yapsalar sıraya dizmezmiisn ahaha

• olabilir karakter meselesi

0|0
    0|0
  • sende yazil kursa yoksa isin yaş

0|0
    0|0
  • Cok uzuldum kardes hangi salonda calisiyor soyle konusim onla reminide yolla tanimam icin

0|0
    0|0
  • la bir s. git ya anca zaman israfisin senin gibiler ne diye yazarsa boyle bir yerinden uydurduklarinj

0|0
    0|0
  • Of taş gibidir knka o ölçüleri nasıl

0|0
    0|0
  • Affetmezler

0|0
    1|0
  • gülmekten ayak serçe parmağıma kramp girdi

1|0
    0|0
Yükleniyor...