Adolf Hitler'in ''Kavgam''(mein kampf) adlı kitabını Istanbul'da nerede bulabilirim ?

adolf hitlerin mein kampf adlı kitabını arıyorum avrupa yakasında bulabileceğim yerler var mı ? bazı küçük yerler yasaklandığını filan söylemişti ama internetten satış yapılıyor fakat internetten almak istemiyorum, bildiğiniz yerler varsa paylaşabilir misiniz ? teşekkürler

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• heryerde bulabilirsin olmaz ise internetten sipariş ettir D&R da kesin vardır ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• avrupa yakasında oturuyorsan beyazıtta sahaflar çarşısında bulabilirsin,

anadolu yakasında oturuyorsan da kadıköyde akmar pasajı var orada bulabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Avrupain cogu yerinde o Kitapin satilmasi yasak. Internetde dedigin gibi ama bulunuyor.

Türkiyede basildi evet. Ama bunu kacak yaptilar , ve birdaha yapilmaz.

Internetden al, ya da ikinci el Kitapcilara bak.

0|0
    0|0
  • ona harcayacağın zamanda uyu daha iyi

1|1
    0|0
  • hacı beyazıta git. her kitapçıda var. hele sahaflar.. sanki devlet basmış da dağıtmış gibi milyon tane var

0|0
    0|0
  • belgesel yaptılar hayatını ordan izle daha zevkli

0|0
    0|0
  • Onu okuyacağına manifesto oku.

0|1
    0|0
  • bir ara o kadar modaydı ki heryerde vardı. kalın ve faydasız bir kitap.

0|0
    0|0
  • bilemicem şimdi onu

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya, azcık büyük bir yere gir, solcu olmayan bulursun..

0|0
    0|0
  • internet sitelerinden bulabilirsin bir aralar yasaklanmıştı diye hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • dost

D&R

0|0
    0|0
  • Napcan deli :)

0|0
    0|0
  • Her yerde satiliyor. Ben de dun kitapligima baktigimda onu gordum. Tekrar okuyayim diye dusundum.

D&R'da falan var Mein Kampf.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• özel mesaj ayarlarını açarsan eğer kitabı yollayabilirim. kitap dediysem pdf formatında. heyecanlanma :(

0|0
    0|0
  • Bilgisayarımda olması lazım, girince varsa atarım sana özelden.

0|0
    0|0
  • taksım-istiklal caddesi-aslıhan pasajı.

0|0
    0|0
  • Bakırköy'deki kitapçılarda satılıyor.Geçen hafta sonu gördüm daha yasak falan değil.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan kötü bir kitap. 3-4 sayfa sonra sıkılırsın. Konudan konuya daldan dala atlamalar. Alakasız alakasız cümleler.

0|0
    0|0
  • Kavgam yasaklı olmadığı için her kitapçıda yahut net kitapçısında bulabilirsin, çoğu sahafta da vardır. Kitabı okumadan ahkam yürütenlere ise gül geç, bilmedikleri yerleri dahi tarif eden bir millete mensubuz ne de olsa.

0|0
    1|0
Yükleniyor...