Sevgiliyi bağlama :)

sevgilime çok bağlıyım ama o bana bağlıysa da hiç belli etmiyor. varsan severim yoksan ne yapabilirim havasında. her kavgada üste çıkmak istiyor ben haklıysam da ayrılalım diyor ve beni peşine düşürmeye çalışıyor ve de başarıyor biliyor ki onu kaybetmek istemiyorum. seviyorum onu hem de çok. her kavgadan sorna barışınca sinirden söyledim onların hepsini diyor. şimdi ne yapsam da onun beni kaybetmek istemediğini belli etmesini sağlasam ya da deli gibi kendime bağlasam. ayrılmak biyetinde kesinlikle değilim

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Açık açık söyle

0|0
    0|0
    • söylüyorum saçmalama ne alakası var diyor. al sana bir kavga da ordan

• ohhoooo ne güzel sözler söylemedim ki. şair oldum resmen :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bır kavgada da sen de bakalım ayrılalım dıye.o düşsün peşine.

kız taktiği bulmuş...

0|0
    0|0
    • o biliyor ben gidersem onu kaybetmemek için geri döneceğimi işlemez eminim ben. ona karşı başka bir taktik lazım bana

• işte bunu bıldıgı ıcın hıcbır taktık ıslemez ona.ipleri onun elıne vermıssın.

• evet malesef öyle oldu. siz kızları kavga ettikten ve atarlıyken geri döndermenin yani barıştırmanın kolay yolu nedir . nedir o sihirli şey ? :D

• Göz dağı ver. Hep yanında olduğunu düşünmemesi lazım. Aynı etkiyi onda yaratmaya çalış. Hafif soğuk davranabilirsin gerekirse.

0|0
    0|0
  • Sende onun yaptgi gbi yap akli basina glir o zaman

0|0
    0|0
  • sen kaç o kovalasın

0|0
    0|0
    • nasıl işte biraz aç :)

• iyi halt yedin de büyüyü kafama soktun sevgilim ayrıldı lan

• Ayrıl mı dedim sanki

Erkekler Ne Diyor 2

• bi anda degis ama trip atma ya da bozuldugunu belli etme.Degistiginide anlamamazliktan gel.Misal sana mesaj atti diyelim sende inadina 3 saat sonra attin.Sana sorarsa niye gec attin falan diye kalkipta sen yaparken iyide ben yapinca falan diye baslama.De ki mesela " Askim telefonu evde unutmusum arkadaslarla mactaydim" ya da " görmemisim canim diye" .Böyle böyle onun senin hayatinin merkezi olmadigini anlar.Bu bir örnekti ama bu mantigi uygula iste :D

1|0
    0|0
  • senin o havaya girmen lasım o 5 tane mesaj atıosa sen 2 3 tane at hep ilk o mesaj atsın bırak sen ilgilenme bişe dedinde sen tersle o bağlanır işler terse döner moruk :)

0|0
    0|0
    • bizimki inat ama ben mesaj atmadım mı cıngar çıkarır ?

• valla şimdi ben mesaj atmazsam bağırır çağırırsam direk ayrılırız ama deneyim bari her hafta ayrılmadan kavga etmekten bıktım bir de bana durmuş yeter artık yeter diyor

• tamam işte baba bilio ayrıldınızda senin yalvarcanı ona muhtaç olmadını göster ağırlını koy gidersen*git de mesaj felan atma günlük hayatına devam et sanki ona ihtiyacın yokmuş gibi davran sen türk erkesin bir kadına boyun eyme :D

Yükleniyor...