Kol kası nasıl gelişir en kisa zamanda?

Kol kası yapmak istiyorum çevremde bakıyorum bayagi geliştiren ler var ve benimde onlar gibi gelismesini istiyorum benim herkesten kol kasım ince gibi geliyor devamli olcuyorum ve merak ediyorum herkesin kaç cm kol kası var paylasirmisiniz? ?

0|0
1|9

Kızlar Ne Diyor 1

• Ölçmedim ama dumbell ve şınavla çalışıyorum. Gayet iyi geliştiriyolar. Ayrıca sen erkeksin daha gelişir kasların

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tek kol şınav çek benim gibi tek kol barfiks Cross türü çalış uyku düzeni ve beslenmeni dengelersen her şey güzel olur

0|1
    0|0
  • O iş oyle olmuyor kol ufak kas grubundadır fazla çalısırsan bidaha gelişmez felan 1 yıl çalıs yağlı 40 cm'e kadar gidersin parçalı 37 felan

0|1
    0|0
  • 44 cm

0|1
    0|0
  • 5 kg lık dumble al günde 50 çek iki haftada tamamdır...

0|1
    0|0
    • 3gün

Ben de çalışıyorum 6 kg 3×12 pazum 34.5 cm senede 0.5 cm kalinlasti

• amalelik yap

0|1
    0|0
  • pendlaay rows.

0|0
    0|0
  • fitnessa 3 ay git baya belirgnleşir evde dambıllda olur ama 1 senede anca geliştirirsin bide yanlış flaan yaparsın

0|0
    0|0
  • Hemen gelisme diye bisey olmaz kardes. sabir beslenme ve dinlenme isi bunlar. salonda baslarsan 6 ayda biseylere ulasabilirsn. hersey dort dortluk olursa sayet

0|0
    0|0
  • kisa sureden kastin nedir? diyelim ki 1 haftada oldu o bir haftafan sonra birakcakmisin sporu? bırakın soyle sacma soru sormayi artik ya sureyle alakasi yok bu isin sporunu yap duzgunce kisasi falan yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...