Kızlar erkek arkadaşlarınızdan aldığınız en anlamlı hediyeler veya süprizler neler ?

Kızlar erkek arkadaşlarınızdan aldıgınız en anlamlı hediyeler veya suprizler neler ?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• saat hediye etmisti duvar saati saatin icinde sensiz gecen zamanin anlami yok yaziyodu :)

• diğer cevaplara göre orjinal bişiy düşünmüş arkadas tekrar düşünüyorumda erkek familyası olarak nasıl bu kadar kereste olduk ne hale gellmişiz askhgdklas:P

• Öncekileri Göster
    • bravo herkese önyargısız bir hayat diliyorum <3

• :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim için bir anlam ifade etmiyor hediyeler.Sadece emeğinden dolayı saygısızlık etmem, teşekkür ederim.

• o zaman sadece maddi anlamı olan hediyeler istemiyosun en azından emek verdiği ustunde ugrastıgı bişi daha makbul senin için?

• cok hediye aldida hic begenmedim zevksiz :((

• bir kutu bonibonun içinde kenarına küçük bir not iliştitirlmiş bebek patiğii :)) şimdi saçma gelebilir ama insan duygulanıyor :D

• :):) farklı en azından

• doğum günümde yerlere çiçek döküm ortasına oturup gitar çalıp şarkı söylemişti ama malesef geçmişte kaldı :(

• çok değişik hediyeler aldım..şıpsevdi sakızlarının içinden çıkan resimler varya onların arkasına yaşadığımız şeyleri yazmıştıaşk.. seninle taksimde bisiklet sürmektiaşk.. kahveni bibere boğmaktı falan.. onları kutulamıştı kargoyla da yolladısonra asker künyesi yaptırmıştı onu boynuna takmıştı uyandırdığımda o şişik gözlerinin altında onu görmüştüm çok şirindi..GS forması yaptırmıştı harikaydı adımı yazdırmıştı..aşkım yumurta aldım geliyom omlet yapalım demişti evde yumurta var dememe rağmen getirdi yumrta çok hafifti bir kırdım içinden kağıt çıktı çok anlamlıydı benim için gündelik süpriz yapıyosan düşün derim.

• yok

• hiç yuzunde tebessüm olusturan bir hediyedemi yok ?

• Öncekileri Göster
    • inş hem olur hemde yontulmus olur hediyelere boğar seni sende yeter artık dersin (şimdi oldu mu :)?

• evet :)

• gs forması benim için en anlamlı hediye idi .

Erkekler Ne Diyor 1

• bi düşündüm de bana adam gibi bir hediye veren olmamış lan doğum günüm hariç onlarda saçma saçma

• ona yapacak bişiy yok hepimiz yaşıyoruz :):)

Yükleniyor...