Bulk döneminde haftada kaç kilo alımı idealdir?

Ben yarım kilo ile bir kilo arası alıyorum güçlenmede var iki haftadır falan biraz durdu ama normal mi?

0|0
2|7

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• bu çok bir karmaşık biir konu eğer yağ oranın yuzde 10 uzerındeyse bulkıng yapman mantıksız. eğer yag oranın yuzde 10 ve altı ise bulkıng de alacagın kalorı harcadıgından 300 -400 kalorı fazla olsun ( ve makro besin dagılımını dogru yaparak ) eğer yani başlıyorsan ayda en fazla 1 1.5 kilo almalısın gerisi yağ olur 2. sene de bu yarıya düşer 3. sende tekrar yarıya düşer bunları iyi bilmen gerekir yoksa gereksiz yağ depolarsın ( kendini profosyonellerle karıştırma çünkü o insanlar anabolik steroid dediğimiz ilaçları kullanırlar sistem bambaşkadır onlarda )

0|0
    0|0
  • ayda 1 kilo 12ay bulk

0|0
    0|0
    • 8gün

aslında ben 4 ayda 10 kilo falan aldım tahminim 3-4 kilo kas aldım çünkü önceki ölçülerini biliyorum mesela bel 90 di kilom 78 şimdi bel 90 oldu kilom 83 ama iki uç ay sonra definisyon girip seneye nasipse dediğin gibi ji şey yapmayı planlıyorum yaglanmadan yavaş yavaş kilo almak

• Normal tabiki de başta hızlı alırsın sonra yavaşlar ve durur

0|0
    0|0
  • prog değilsen bulk- cut dönemi diye birşey olmaz..

0|0
    0|0
  • 1 2 kilo

0|0
    0|0
  • Ben ayda 1.5 kilo aliyosum sonra 1 kg sonra yavasladi programina bagli macrolara

0|0
    0|0
  • Ben ayda 5 kılo aldım normal olanı 1 kılo heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...