Fitness ile uğraşanlar yardım?

Arkadaşlar benim boyum 1.86 kilom 55-57 vücut olarak ectomorphum ve kilo alamıyorum gelecek yaz fitnessa yazılacağım sizce güzel bir vücut yapmam ne kadar süre alir?
Hedef 70-75 kilo olmak

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Zayıfsın vucudun daha kolay sekil alir bana gecen sene fitness hocam demisti bunu

0|1
    0|0
    • 8gün

Tamam teşekkür ederim

• 8gün

Aynen öyle dostum zayıf bir insanın kendinin hırpalaması demek yavru kasların vefatı demektir :D

• 8gün

@PsikopatPorsuk Aynen

En İyi Erkek Görüşü

• Olur merak etme ben de zayıftım. Yapman gereken haftada 4 gün spor 3gün dinlenmedir. Bol bol karbonhidrat al ama bu hafta yorgunum spora gidemicem deme. Spordan 1saat önce ve spordan yarım saat sonra bol bol ye pilav makarna et.. Asitten uzak dur. Churchill iç onda sorun yok. Sade sodadan da sıkıntı çıkmaz. Meyve yemeyi aksatma. Doğal şeker al yapaydan uzak dur. Hayatından çıkar demiyorum elbette ye ama çok değil. Arkadaşlarınla haftada bir cips kolanın sana zararı yok. Spor sabır ve azim işidir. Kolay gelsin :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• 5sene alir seni

0|1
    0|0
  • 70-75 kiloyla güzel vücut yapamazsın. ayrıca kilo alamıyorum bir bahanedir. demek ki yemiyosun adam gibi. 1.5 sene falan disiplinli bir çalışmayla güzel şeyler olabilir

0|1
    0|0
    • 8gün

70-75 zaten başlangıç için düşünüyorum. Teşekkür ederim

• çok uzun dostum anladığım kadarıyla saf ectosun. çok azimli olman lazım 👍

0|1
    0|0
    • 8gün

Aynen bende 1 yıl içinde iyi bir kilo almak istiyorum sonra da fitness yapmalıyım

• 8gün

Peki teşekkür ederim yorum için

• 8gün

önemli değil 👍

• 4 5 yilini alir. simdiden kilo almaya bak 80 kilo da gider o boya. bulgur pilavi makarna ve haslama patates ye hergun. ogun sayini artir

0|1
    0|0
  • Olur inşallah kardeş D:

0|1
    0|0
  • Bide en zayıfı benim diye düşünürdüm abo 55 ne

0|1
    0|0
Yükleniyor...