Fitness ile uğraşanlar yardım?

Arkadaşlar benim boyum 1.86 kilom 55-57 vücut olarak ectomorphum ve kilo alamıyorum gelecek yaz fitnessa yazılacağım sizce güzel bir vücut yapmam ne kadar süre alir?
Hedef 70-75 kilo olmak

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Zayıfsın vucudun daha kolay sekil alir bana gecen sene fitness hocam demisti bunu

0|1
    0|0
    • Tamam teşekkür ederim

• Aynen öyle dostum zayıf bir insanın kendinin hırpalaması demek yavru kasların vefatı demektir :D

• @PsikopatPorsuk Aynen

En İyi Erkek Görüşü

• Olur merak etme ben de zayıftım. Yapman gereken haftada 4 gün spor 3gün dinlenmedir. Bol bol karbonhidrat al ama bu hafta yorgunum spora gidemicem deme. Spordan 1saat önce ve spordan yarım saat sonra bol bol ye pilav makarna et.. Asitten uzak dur. Churchill iç onda sorun yok. Sade sodadan da sıkıntı çıkmaz. Meyve yemeyi aksatma. Doğal şeker al yapaydan uzak dur. Hayatından çıkar demiyorum elbette ye ama çok değil. Arkadaşlarınla haftada bir cips kolanın sana zararı yok. Spor sabır ve azim işidir. Kolay gelsin :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Olur inşallah kardeş D:

0|1
    0|0
  • 70-75 kiloyla güzel vücut yapamazsın. ayrıca kilo alamıyorum bir bahanedir. demek ki yemiyosun adam gibi. 1.5 sene falan disiplinli bir çalışmayla güzel şeyler olabilir

0|1
    0|0
    • 70-75 zaten başlangıç için düşünüyorum. Teşekkür ederim

• 5sene alir seni

0|1
    0|0
  • 4 5 yilini alir. simdiden kilo almaya bak 80 kilo da gider o boya. bulgur pilavi makarna ve haslama patates ye hergun. ogun sayini artir

0|1
    0|0
    • Evet bunları söylüyor abimde teşekkür ederim fakat 4-5 yıl olacağını düşünmüyorum

• görürsün o zaman zamanla hemen olmucagini

• Peki

• çok uzun dostum anladığım kadarıyla saf ectosun. çok azimli olman lazım 👍

0|1
    0|0
    • Aynen bende 1 yıl içinde iyi bir kilo almak istiyorum sonra da fitness yapmalıyım

• Peki teşekkür ederim yorum için

• önemli değil 👍

• Bide en zayıfı benim diye düşünürdüm abo 55 ne

0|1
    0|0
Yükleniyor...