Fitness ile igilenenler?

merhaba arkadaslar dünde paylasmıstım. fıtnessa yani başladım ve 3 set 15 olmak uzere ıc dıs bacak squat ustune 20ser dkıka kardıyo. penguen gbıydım bacaklarım cok kotuydu. herkes hamlasmıssın dedı. hoca sorumlulugu almadı ve 3 setı o yazdı ustune bıde zumba calıscaksın dedı. gece hastaneye gıttım ve kas zedelenmesı olusmus gercekten o kadar para bayılıp karsılgında bunu almak cok guzel bı duygu o kadar mutluyum kı Şu an antrenorumu bogazlayasım var. lanet olsun dostum. ılk gunden baslayan ınsan bu set verılmezmıs ben bılmıyordum. suc bende aslında nye guvenıyorumkı adama. mıllı sporcu bıde bu adam. sıkayet edıcem dava acıcam. en az 6 ayda zor gcer dedı doktor. 2 derece bı zedelenme olmus fızık tedavı ustune bıde prp dıye bı tedavı sıstemı uygulancak. sporda yanlıs yonlendıren ınsanlardan nefret edıyorum kınıyorum

0|0
2|11

Erkekler Ne Diyor 11

• 3x15 , 4x10 veya 10x10 bişey farketmez önemli olan kiloları ayarlamak ve çoğu hoca kendi ayarlamaz zaten kiloları

0|0
    0|0
  • Spor denince aklınıza tek gelen şey squat mı anlamıyorum :D hunharca squat yapalım kafası ashahda:SASÇDA:SD böyle olursun işte 3 sete 15 taneyi ilk başlangıçta sığdırmakta çok saçma o hocana selamlarımı ilet :D

1|0
    0|0
    • 6gün

squatı ben ıstemedım yapana kdar qsquatın ne oldugunu bıle blmıyordum. orda vbılmedgmı belırttım yukarda okumadın mı

• 6gün

neden

• 6gün

Sarkma falanda olur şimdi sende penguen gibiydim falan dedinya ona güldüm :D

• Yeni olmama rağmen o kilolarla çalışman başlıca hataydı. Bide ısınma hareketlerini es geçip direk squata basladiysan doğaldır böyle sakatlık yasaman

0|0
    0|0
    • 6gün

evet malesf oyle. lanet olsun ki yanlıs yonlendırıldım

• Benimde başıma geldi 7.5 dumbella seti tamamlayamamıştım adam al o zaman 10 kg ye çık demişti bidaha gitmedim oraya zaten

0|0
    0|0
  • bosver sen sporu

0|0
    0|0
  • hangi şehirde sin?

0|0
    0|0
  • 3x10la baslatip 10 15 dk kardiyo yeterdi bir de kilolarla yaptirdiysa bir halt bilemeyen birine denk gelmissin demektir. hangi sehirde yasiyosun

0|0
    0|0
  • O nasıl hocaymış be çok yanlış yeni başlayan birine cardio yeterlidir.

0|0
    0|0
    • 6gün

Pardon ama hocanın adı ne

• 6gün

5 kılo sadece ya cok degıl.

• 6gün

Hmm ok ama sadece bunlarla olmaz birazda kol göğüs karın filan çalış vücudun gergin durur

• Gecmis olsun 3 set iyi ama tekrar cok olmus isinmadan mi yaptin

0|0
    0|0
  • İlk zamanlarda çok yormaman Laz'ım vücudunu squat yapabilirsin ama çok çok az kilolarla yap 👍👍

0|0
    0|0
  • Kac kilo agırlıkla çalıştın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de 2 gün önce tekrar başladım spora. İlk gün olmasına rağmen cidden ağır antrenman yaptım. Paytak paytak yürüyorum ben de klozete oturmak işkence. Bugün tekrar gittim hocam yaptıkca azalacak ağrın dedi aynı ağırlıkta yine yaptım. Vücuda göre değişiyor sanırım 😕

0|0
    0|0
    • 6gün

benden bı tavsıye bence vucudun açılmadan yapma. en az 2 hafta. yani birşey kaybetmezsın kazanırsın.

• 6gün

Gayet iyiyim ben 3 kilo verdim 😄

• Böyle antrenorleri hic sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...