Arkadaşımın ailesi neden böyle bir şey yapmış olabilir?

değişik bir konu acil bilgilendirme

Bir arkadasım az önce mesaj attı aynen şöyle;

Babama babam bile diyemiyorum . nüfusundan sildirmiş beni ailede ismim yok. ve yakında aile diye bişey kalmıcak.

Eve kağıt geldi . gözümün önünde onayladı.

Sildirmiş işte . annemde söyledi .

Sizce böyle bişey mümkünmü ?

Sonrasında neler olucak ?

Arkadasımın ailesi neden böyle bişey yapmış olabilir ?

Arkadasıma ne olacak ?

LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOK ÖNEMLİ ! :(

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir babanın, gerekçesi olmadan, oğlunu nüfusundan sildirmesi mümkün değil. Acilen bir avukatla görüşsün arkadaşın.

1|0
    0|0
    • Söylediğini yazdım fakat " Yapmş işte kendi dedi. " yazıp kapadı :(

• sadece sormuş babasıda vurmuş falan

• Babasının vurması da doğru değil. Anlaşılan, babanın anne ile ilgili bir sorunu var bence. Baba kaç yaşında? Mesleği ne?

Erkekler Ne Diyor 10

• Böyle bir şey hukuken mümkün değil.Anne ile soybağı doğumla kurulur.Baba ile de evlilik içi çocuksa direk kurulmuş olur.Evlilik dışı ise tanıma ya da babalık davası sonucunda mahkeme kararı ile kurulur.Soybağının reddi ise ancak mahkeme kararı ile olur.O da gerçekten biyolojik babası olmadığını ispat etmesi halinde mümkün.Yani sildirme diye bir şey yok.Saçmalamış.

0|0
    0|0
  • senin arkadaşın , sen bilmiyosan ailesi nin neden böyle bişe yaptığını , biz nerden bilelim be kardeşim :D

0|0
    0|0
    • Haklısında bir sorayım dedim :)

• :D :D sorum daki yorumu p,iç ni bırakcan :D :D

• Hakim dedeme sordu, evlatlığın sana ne yapıyor diye. Dedemin hiç bir şeyden haberi yoktu, akrabalarının tezgahı idi. Dedem de mahkeme hakimine, bir şey yaptığı yok. Deyince hakim davayı reddetmişti. Arkadaşınıza söyleyin, yok öyle birşey. Gitsin nüfusa sorsun. Mümkün değil mahkeme olmadan evlatlığın reddi.

0|0
    0|0
  • babasının sagladıgı sosyal haklardan yararlanamaz sadece baska bişey olmaz sigorta olsun emekli maasından yararlanma olsun bu tarz seyler

0|0
    0|0
  • Babası babası değilmiymiş

0|0
    0|0
  • Anneler nedense poz verilmesine karşı link

0|0
    0|0
  • sigara içerken yakalamıstır ?

0|0
    0|0
  • Belki polim yapıyordur babası.Kağıt dediğin nedir ki ? ders vermek mahiyetinde yapılmış da olabilir

0|0
    0|0
  • arkadaşın çaresiz görünmesi için yalan söylüyor . yanında olmanı bekliyor :)

0|0
    0|0
  • sen ne yapın ailenede böyle bir durumla karşılaştın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...