Beyler yardım edin. Konu tavuk?

arkadaşlar kilo almaya çalışan biriyim. ektomorfum. 1,75 70 kg yim.. kilo iyi gibi görünüyor fakat bana yetmiyor ekto olduğum için. Karbon tozuna hiç bulaşmadan beslenmeyi düzeltmek istedim. En basitinden yararlı karbon almaya çalışıyorum. Yulaf yoğurt çavdarlı ekmek 100 gr esmer makarna günlük olmazsa olmazım. Ektra yiyorum tabiki.. Kendimi şimdi pilav ve tavuğa adayacağım. Tavuk göğüsünü sade yaptığım zaman zevk almıyorum.. bayıyor bir yerden sonra.. Tavuklu patatesli pilavlı güzel bir carbon protein karısımı yemek tarifiniz var mı? forumlarda tavugun yanına patates felan koyuyorlar değişik şekilde servis yapanlar var.. Siz anladınız beyler beni

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Tavuk patates kuru soğan fırında yap

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fityemek diye bir kanal var youtubeda ona bakabilirsin. pirinc pilavu sakin yeme. bulgur pilavı makarna ve haslanmis patates sana kilo almanda yardimci olur fakat bu kiloyu alirken yağdan alcagini da bil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Baharatlayabilirsin (vejeteryan olduğum için bilmiyorum aklıma bu geldi tek)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yuksek kalori yiyecek ne varsa saldir iste.

0|0
    0|0
  • her gün yebildiğin kadar pilav ye en temel besin (diğer alman gereken besinlerinin önünü kesmeden) bol bol su iç spora başla

0|0
    0|0
  • çiftlik tavuklarının sağlıklı olduğuna hiç inanmıyorum. bu nedenle kırda gezip yayılan köy tavuğu dışında tavuk yemiyorum. faydasından çok zararı var.

0|0
    0|0
  • Fajita yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...