Fenerbahçe kadiköyde yenildi düşünceleriniz nedir?

Gençlerbirliği 2-1 yendi

van der wiel: bitik, ayakta duracak hali yok, acil sutlanmali.

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fabiano ismail wander wiel ozan salih neustadter aatıf stoch fernandao gibi oyuncular olmasına rağmen kendi sahasında yenilen fb de 11 dışındaki isimlerin yetersizliği ortaya çıktı
    Psg den alındığında ortalığı birbirine katıldığını hatırladıkca wielin ne kadar abartıldığını gördük
    2 sene öncesinin gol kralı fernandao ise bitmiş

Kırmızı gören ismaile sözüm , İçerde misin evlat :)

http://i.hizliresim.com/JqY2Oj.jpg

1|1
    0|1
    • 5gün

İsmail beşiktaşa çalıştı

Kızlar Ne Diyor 2

• önemsiz macmis bir dahakine artık 😄

0|0
    0|1
  • Haa haa haa 😄😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Türkiye kupasına önem verilmiyor zaten. Alınan ödül yapılan maclardan daha çok zarar. Bizim için bir önemi yok daha doğrusu Anadolu takımları hariç hiçbir takım için önemi yok. Ama şu da var yorumcunun dediği gibi as oyuncuları zorlayacak hiçbir oyuncu yok bugun oynayan ilk 11 de. Bir bunu gördüm iyi olarak

0|1
    0|0
    • 5gün

Galatasaray iki sezondur niye kazanıyor o zaman

• 5gün

Kötü örnekler az ama devamlı onları veriyorsun ona bakarsan real madrid dün 6 tane attı wiel bugüne kadar az oynadıysa sıkıntı degilmi

• 5gün

Ben Fenerbahçe Galatasray ve büyüklerin verdiği önemden bahsediyorum. Önümüzde bir derbi var. Dün as olan 8 oyuncunmuz oynasa sonuc böyle olmazdı. Ya da rakip gs ya da bjk olsa. Wiel bugune kadar az oynadığı skıntı ama bunu hak etti. Şans verdiği zamanlarda da iyi değerlendiremedi. şu an Şener ondan kat kat daha iyi ve hazır ama ilk başlarda asıl Wiel oynadı Şener yedekti. Şener söke söke aldı formayı. Dün izledim yine Wiel'ı adam hala kötü

• takımın tamami yedek ve paf takimdan kurulmus
    10. dk da acimasizca direkt kirmizi çıkartan amacli sahaya cikmis bir hakem umursanmayacak bir mac
    ve mac galibiyet primi topcularin mac basi ucretlerini odeyemeyen niteliksiz bir kupa maci kisacasi gereksiz bir macti

0|1
    0|0
    • 5gün

Kadroda 8 tane iyi futbolcu vardı ayrıca son adama müdahale kırmızı olur

• 5gün

stoch ozan rotasyon oyuncusu tek atifla da olacak is degil birde 10. dj da 10 kisi kalmanın etkisi

• 5gün

Ozan sakatlamadan önce 11deydi hep

• Yenilgiyi haketti 10 kişi kalmasınında tabiki etkisi vardı ama iyi futbol oynamadı genel olarak fb.

0|1
    0|0
  • Yedek kadroya Paf takviyeli çıktık 10 kişi kaldık , Gençlerbirliği aslarıyla oynadı ve doğru taktikle kazandı Ümit Özat gelecekte Potansiyel Fenerbahçe Hocası olabileceğini gösterdi

0|1
    0|0
  • hak etti GALATASARAY'da hak etti her takima karsi istekli hirsli olmalari lazim bunu yedeklerede yansitmalari gerekir

0|0
    0|0
  • kupa maçı ben bir sürpriz bekliyordum doğrusu

0|0
    0|0
  • İyi olmuş jaja

0|1
    0|0
  • Rakip i küçümseyip yedeklerle çıkıyor bırak yenilsin haketti

0|0
    0|0
  • Fenerbahce camiyasina gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Galatasaray dan dalga geçerseniz olacağı bu genclerbirlgi. Öper işte sizi böyle 😁

0|1
    0|0
Yükleniyor...