Antrenman programım nasıl? Çalışma hacmi yeterli mi fazla mi?

hiit video yazisina takilmayin bir videoyu kendime hatirlatmak icin oyle yazdimAntrenman programım nasıl? Çalışma hacmi yeterli mi fazla mi???

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Her bölge icin 4yada maksimum 5 haraket yeterli olur sanırım. Bir günde bir buyuk kas grubu calistirmalı. Cardio antrenman sonu yapmak mantıklı. Lakin ben okuyamadım bir turlu programi 😂

0|0
    0|0
    • 2gün

chromedan giriyorsan yakinlastirilmiyor ama programdan girince yakinlastirma var fotoya tiklayinca 😀 1. gun sirt arka kol var 5 sirt 3 kol hareketi var kimi piramit kimi 3x12 setler. 2. gun gogus kol yine 5e 3 hareket. 3. gun de omuz ve bacak var 4 e 4 hareket var. 3 gun gidiyorum 4 5 gune cikarma imkanim yok bacak ayri calisilmali ama mecbur boyle

• 2gün

Leg ex cok sakat birsey agırlık arttırdıkca ekleme fazla yuk biniyor dusun bı terazi bı tarafta 50-60 kılo var diger tarafta eklem haraket etmeye calısıyor bu olayi bı sor derim Google amcaya sor istersen. Kalf olayi kalinlastirma değilde daha cok parçalı yağsız durmasi icin ama sana kalmış.

• 2gün

Ama yine Egerki on bacak arka bacak Superset yapmak istiyorsan Leg press yine yapabilirsiniz. İlk normal acı ile in bacak daha sonra iyice in tarafa getiriyorsun ayağının yarısına yakını dısta kalıyor boyle yapıyorsun 2. setı buda arka Bacağa etki ediyor. Ama bunun yerine yine Leg curl tercih edılebılır

• bence yeterli fazlasi zarar verebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...