Fiziğimi düzeltmek istiyorum yardım?

merhaba boyum 167 kilom 47 şu aralar göbeğim çıktı ve hiçbir türtü erimiyor ben de göbeği kasa çevirmeyi düşünüyorum. uzun zamandır spora ihtiyacım da var. hiç deneyen var mı? daha önce hiç böyle bir şeye koyulmadığım için hiçbir bilgim yok. minimum ne kadar sürede olur, beslenmem sağlıklı bir şekilde (diyet tarzı değil) nasıl olabilir, ve ne çalışmalıyım, kaç dakikada, günde ne kadar... bilgi sahibi arkadaşlar bana tüyo verebilirler mi? (bu arada öğrenciyim ve haftaiçleri kendime ayıracak vaktim bile zor oluyor buna göre bir planınız var mı?) :)

0|0
1|8

Erkekler Ne Diyor 8

• haftada 3 gün 1 saat ayırsan yeterli spora.. sadece göbeğini eritmezsin Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • 47 kiloysan nasıl göbeğin çıkıyor ilginç geldi, sana tavsiyem ise fitness ile uğraşman olacak. Kaslarım şişer diye saçma bir düşünceye de kapılma sakın, fitness kızlarda sadece fiziği güzelleştirir, kızlar da erkeklerdeki gibi testesteron hormonu olmadığı için kas büyümesi gibi bir ihtimal yoktur. Bence fitness yap en kısa sürede başlayabilirsin antrenmanlarına ve kesinlikle beslenme de çok önemli, özellikle protein tüketimini ihmal etme.

0|0
    0|1
  • 47 kilo olan 1 insanda nasıl göbek çıkıyo lan :d

0|0
    0|0
  • adam akilli bir spor salonuna yazilcan bu kadar basit. ayrica 10 kilo kadar da eksigin var nasil gobegin cikiyor anlamis degilim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 167/47 ve göbek. O zaman sende başka uzuv yok :(

0|0
    0|0
  • tanıdığım bir kalıp ustası var istersen yönlendireyim sana onun ama boya oda bişi yapamaz :)

0|0
    0|0
  • 1.67 boy, 47 kilo. Göbek nerden çıktı apla? :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boyun iyi ve aşırı zayıfsın senin en az 3 kilo daha alman lazım anoreksik gibisindir heralde. kas çalış aynen mekik işe yarar imkanın varsa spor salonuna git

0|0
    0|0
Yükleniyor...