Galatasarayın kendi sahasında ikinci lig takımını bile yenememesi iyimi?

Şu maça selçuk, yasin, eren, chedjou, carole semih gibi ilk 11 oyuncularıyla çıkıyor buna rağmen kazanamıyor podolski bruma dejong giriyor ama yinede oyunu ceviremiyor. Durum çok vahim bence
Galatasaray 1 Elazığspor 1

0|1
3|6

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne biçim top oynadıkları belli degil bu yanlız bu maç için geçerli değilki bu sezon bursa maçı hariç düzgün oyadığımız bir maç yok takımda ruh yok ruh tam dedim fener koydu bir akıllandık bursa maçında şimdi yine ya rakibimi çok küçümseyerek takmayarak oynadık bilmiyorum

0|2
    0|0
    • 2gün

sanırım bu maç chedjounun son maçı olmuştur, takımda kendisi kadar lakayt bir başka adam daha varsa o da kesinlikle cavandadır

• Offff :((

0|1
    0|0
  • İnsanlık hali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazı maçlarda önemsenmeyip genç kadroyla çıkıldığında puan kaybı olabilir ama riekerink 1 tane bile genç oyuncu oynatmadan as kadroya yakın maça çıkıp kazanamadı. Boyle bir kadroyla çıkıp kazanamamak takimin moralini bile bozmuştur. Sneijder ve muslera hariç hemen hemen bütün as oyuncular oynadı
    Dun Şenol Güneş i bir kez daha takdir ettim öyle böyle 4-5 tane gencecik çocuğu oynattı. Fakat riekerink bırak 11 i kulübeye bile 1 tane numunelik genç koymamış
    Sonuç olarak kim ne derse desin böylesine kadroyla sahanda alt ligin alt sıralarındaki takımı yenememek başarısızlıktır

0|1
    0|0
    • 2gün

Jor hoca değil benim gözümde

• Normal kupa maçlarında böyle maçı ciddiye almama durumları olabiliyor yeniledebilirdi örneğin yani çokda önemli değil açıkcası bu skor fbde yenildi mesela bugün tamam Gençlerbirliği Elazığspora göre sağlam takım ama sonuçta kupa maçı olmasa yenilirmiydi? Yani tabiki ne olursa olsun kazanacaksın bu maçı güçler bir değil ama çokda önemlid eğil açıkcası.

0|0
    0|0
    • 2gün

Bu kadro büyük takım gibi oynamadı hepsi iyi oyuncular

• 2gün

Bencede iyi oyuncular hele rakibe göre çok çok iyiler ama maç seçme durumları vs oluyo yani böyle şeyler.

• Olablr fenevli :) hiçde çok vahim değl nolmş 2. ci lig takımına puan kaybettiysek. gruptan çıkması mı zorlaştı. FB naptı hakem yardım etsede yenildi hakedenler hakkını alıyo elazığ, gençler gbi :))

0|0
    0|1
    • 2gün

Yenildi işte ağlama bir kerede maçı yorumla

• 2gün

Kesin sen osun :D ahahhhh ahh be evladım

• 2gün

Nye karşı çıkmadı hakem FB e yardım etti sözüme :))) AA. Kafana saksımı düştü

• iyi bence

0|0
    0|0
  • iki denk takımın denkliğine yakışan sonuçla bitmiş maç 😁😁

0|2
    0|0
  • çok kötü olan şey elazığspor gibi bir takıma karşı kendi evinde büyük takım gibi oynayamamak. daha ilk yarı bitmedi ama oyuncular ligi kafasında bitirmiş gibi duruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...