Koşu bandı mı? Eliptik bisiklet mi?

oldukca hareketsiz bir yaşantım var gündüz çalışıyorum göbek aldı yürüdü 10 kilo fazlam var hafif beslenmeye çalışıyorum ama sporsuz bir işe yaramıyor ne yazık ki bu yüzden evde çalışabileceğim bir alet arıyorum...

ama koşu bandı mı alsam yoksa eliptik bisiklet mi karar veremedim eskiden kondisyon bisikletim vardı ama bayaa eski olduğundan zinciri falan koptu bozuldu.. fiyat/performans bakımından en iyisi hangisi?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• koşu bandı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• adonisleri olan biri oalrak sölüyroum kesinlikle koşu bandı ama şunuda unutma ikiside başka yerleri çalıştırır!

0|0
    0|0
  • koşu bandı

0|0
    0|0
  • bisiklet bacaklarda kas yapmazmi

0|0
    0|0
  • Koşu bandı mı? Eliptik bisiklet mi? desen bana dambıl veya pilates topu derim sana

0|0
    0|0
    • dambıllarım var zaten 4 kg pilateste kilo vermeye yaramıyor bildiğim kadarıyla

• videoları var onları boşu boşuna spor yapıyorum diye kendini kandırma onları takip et onları uygula

• evet bence koşubandı

0|0
    0|0
  • koşu bandı tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kılo en cok nerde eger gobek ve bel cevresndeyse bısıklet ama butun vucutta esıtse kosu bandı faydalı olyur dıe dusunuorum

0|0
    0|0
  • Koşu bandını düzenli kullanmakla 20 kilo verdim ve orantılı bir şekilde gitmesine neden oldu :) ama önemli olan düzenli yapabilmek . En iyisi koşu bandı istersen yavaş yürürsün istersen koşarsın :) Daha verimli olur ;)

0|0
    0|0
  • Bisiklet bence.

0|0
    0|0
  • 2sinide dene bir salonda hangisi daha eğlenceliyse al :D

0|0
    0|0
  • koşu bandı tercihim

0|0
    0|0
Yükleniyor...