Bakarmısınız ben şimdi ne yapıyım

ailem zorla istemediğim seyleri yaptırmaya calısıyorlar onların istediği bölümü okumamı onların istediği gibi yasamamı istiyorlar benim ne düşündüğümün hiçmi hiç önemi yok napıyım?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen sevmediğin bir işi yapamazsın insanlığa yararın dokunmaz bu yuzden ailene anlatmalısın sevdiğim mesleği yapmak istediğini çalışmaktan mutlu olman için sevdiğin bölümü okuman lazımoldugunu göstermelisin

0|0
    0|0
    • anlasalar anlamazlarki kaçkere direndim artık intar edicem

• haklısınn çok üstüme geliyolar 2 yıllıkda olsa tercıh yapıp kaçmam lazım

Erkekler Ne Diyor 7

• Seni bu yaşına getiren aileni dinlemek zorundasın onlar senin her zaman için iyliğini isterler dinle sözlerini pisman olmazsın bir kıza yakisan budur..

0|0
    0|0
    • benim ne düşündüğümün hiçmi önemi yok

• Önemi varda oncelik aile bir bir anne baba evladının kötülüğünü düşünmez

• onların istediklerini yap pişman olmazsın :) büyük ihtimal yeni bitti senin lise burnunun dikine gidersen sonun iyi olmaz abinden bir tavsiye sana ;)

0|0
    0|0
    • oylede bn mutlu olmıycam?

• awn anlık mutluluk düşünürsün yaşın gereği hamleli bir insansın ama ailen biraz daha sağlamcıdır sağlamcılık çok daha mantıklı özellikle tecrübe bu işte olmasa olmaz o da şu yaşta sen de olmaz. eğer onların kararı seni çok üzecekse sağ duyulu bir şekilde sorup nedenini öğren medeni bir şekilde tartışın onlara sakın sesini yükseltme ama ;)

• aile candır bilsen onlar seni ne kadar çok seviyorlar ama büyü anlarsın anne ol

0|0
    0|0
    • kararlarımı hiçe sayacak kadar cok sevıyorlar

• kanka pişman olmak istemiyorsan istedigin bölümü oku ve ailenden biraz uzaklaş

0|0
    0|0
  • walal büyüünse kendi dedikleirn yap

0|0
    0|0
  • Bunlar hep sex.) bırakın artık şu özentiliği. Filmlerden gördüğünüz hayatları :)

0|0
    0|0
    • defol ne yasadımı bılmeden yorum yapma s

• Valla al benden de o kadar.30 yaşıma geldim hala ne yapmam gerektiğine ne giymem gerektiğine karışırlar.Sırf saygıdan bişi demem.Sorarsan doğru bir şey mi?Bana göre çoook yanlış.Kişiliği kayboluyor insanın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aileler malesef evlatlarını korumak en iyi yerlere getirebilmek için biraz dozu kaçırarark istemeyerek te olsa cocuklarını bunaltırlar..ama emin ol sırf iyilik olsun diye çabalarlar doğrumu tabiki yanlış doğruyu göstermek evt olmalı,belirli bir yaşa gelindiğindede fikirlerine ve tercihlerine saygı duymalıyız biz ebevyn olarak...çocuklarımızında ne düşündüğü çok önemli tabikii...

0|0
    0|0
  • Bende istemediğim bir bölümü sırf babam istedi siye okuyorum balım ..

O'nun mutluluğu daha önemli benim için ..Pişman değilim .. <3

0|0
    0|0
  • Sonuçta seçtiğin işi sen yapacaksın onlar değil. Onların fikirlerine müdahale etmelerine izin verme. Sen hangi bölüm istiyorsun onlar ne istiyor ?

0|0
    0|0
    • ya sadece bölüm konusu olsa iyi çok üstüme geliyolar artık intihar edicem :(

• Düşünme öyle :(

• var olduğunu göster artık sen evet dedikçe onlar daha çok şey ister

0|0
    0|0
    • aynen ya resmn onların istedii bir hayatı yasamamı istiyolar :s

• saygı göstermeyene saygı duyulmaz!bu ailen olsa da...

Yükleniyor...