Evet arkadaşlar ben personal trainerım. Vücudunuz hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz?

anatomi , kinesyoloji , fitness , kilo alıp verme, steroidler konularında uzmanım..

Güncellemeler:
6gün ..

0|0
8|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Boyum 162 kilom 56. Genetik olarak vücudumun alt tarafı üst tarafıma göre daha kalın yani bacaklarım basen ve kalça belirgin. Fiziğimi buradan fitness cı bir arkadaşa atmıştım o da genetik olarak bacakların kalın ama fitness ile baya sıkılaşırsın dedi ama şunu bil kilo problemin yok dedi içimi rahatlattı, bacaklarım hiç sıkı değil şeklini de beğenmiyorum fitnes yapsam fitness için bütçe ayırmam lazım salona falan gitmem lazım uğraşmak istemiyorum şu an ebru şallının bacakları sıkılaştıran egzersizlerini yapıyorum. Sizden isteğim bacak şekillendirme ve bacak inceltmek için pilates dışında daha etkili sonuç veren bir yol söyler misiniz?

0|0
    0|0
    • 6gün

plates etkisizdir (sadece başlangıç için iyidir) vücudunun genetiğini biliyorsun (çoğu kimse bilmez ve kendisiyle alakasız bir vücut ister) şekillendirme lafıda saçmalıktır sadece kas hacmini arttırma ya da yağ oranını düşürme (sıkılaşma) vardır. bacakla beraber vücudunun heryerini çalıştırmalısın. bacak için evde sadece squat yapabilirsiniz buda belli bir yere kadar işinizi görecektir 👍

• 6gün

neyse teşekkür ederim ilgilendiğin için

• 6gün

sorun değil 👍

• Benim boyum 1 60 kilom 52 ama yine kilolu duruyorum futbolcuyum bacaklarim kalın duruyor ve sürekli sanırım aynı şeyi ypttigjm için kilo veremiyorum daha fit nasıl olabilirim ve bu yıl besyoya hazırlanıyorum

0|0
    0|0
    • 6gün

kilonu gayet iyi ayrıca futbol oynuyorsan bacakların biraz kalın olması normal:) sanırım fit olmaktan kastın yağ oranın, bunun içinde üst tarafını çalıştırabilirsiniz böylece üst tarafa 2kg kas eklerseniz (2kg kas farketmez vücudunuzda) yağ oranınız düşer ve daha fit olursunuz 👍

• 5gün

Teşekkür ederim peki karın kasi ve bel çevresi içim etkili neler yapabilirim

• 5gün

dediğim gibi bel ve karın kasları ilk statik olarak çalışır yani onları kuvvetlendirmek ve bel çevreni inceltmek (aynı kiloda kaldığın taktirde) istiyorsan en iyi egzersizler barbell squats ve barbell rows tur. crunch mekik vs yeterince etkili değildir 👍

• Benim vücut tipim Ha hangisi? 85-70-98

0|0
    0|0
    • 1gün

Ölçülerinle belli olmaz resim atman lazım. Ama ölçülerine bakarak standart 38 beden diyebiliriz (göğüs ölçün 5cm daha olsaydı) 👍

• 1gün

Orijinal 38 beden şudur 90- 70- 96.5

• 170 boya 63 kilo kilolu mudur sizce ben bu konuda takıntılıyım da bazen 64 te oluyo :D :D

0|0
    0|0
    • 6gün

kilo normal birçok bayan sadece tartıya odaklanıyor. önemli olan kas yağ oranı. bu boy kiloda ağırlık çalışması yaparsan çok iyi bir vücudun olabilir 👍

• 6gün

evet ama bn yüzmeyide çok seviyorum sıkılmıyorum yani

• 6gün

o zaman devam 👍

• 1.64 boya ideal kilo kaç

0|0
    0|0
  • Kiloyu aynı seviyede tutmak için ne yapmak lazım?

0|0
    0|0
    • 6gün

alınan verilen kaloriyi dengelemek gerek. eğer bu konuda zorlanıyorsak cardio antrenmanları işinizi görür 👍

• Ben üç aydır evde çalışıyorum. Whey almayı düşünüyorum hangisinden önerirsin bazı günler protein eksik kalıyor

0|0
    0|0
    • 2gün

Kadınların protein sentezleme değeri azdır günde 50gr hayvansal protein yeterlidir. Whey almak istiyorsan fiyat performans açısından optimum gold Whey i öneririm 👍

• 2gün

Kalori açığın varsa kilo verirsin bu kadar basit 👍

• 2gün

Onu sormadım neyse

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Cok fazla sey bilmem ama sana sunu sormak istiyorum benim vucut tipim kucuk su an 59 kiloyum en fazla kac kilo olabilirim

0|0
    0|0
  • benim fizik gelismeye yatkin mi? 4 aydir duzenli spor yapiyorum. ilk once adaptasyon programlari uyguladim. Şu an 3 gune ayirdim. omuz bacak, gogus biceps, sirt triceps calisiyorum piramit setler uyguluyorum haftada 3 gün. dogru yolda miyim?

0|0
    0|0
    • 6gün

piramit ideal. çok egzersiz yapma. bölge başına en fazla 3 egzersiz. özellikle sırt ve bacak çalışmasını çok sağlam yap 👍

• 6gün

yok gayet fit duruyorsun basarili 👍

• 6gün

o zaman devam 👍

• personel trainer gözetiminde testesteron hormanları kullanmak ne kadar faydalı veya zaralıdır

0|0
    0|0
    • 6gün

işi biliyorsan enjekte testosteronun bir zararı yok. ufak yan etkileri var onlarda çok kolay telore edilebilir👍

• 6gün

anladım hocam teşekkürler iyi akşamlar dilerim

• 6gün

sağolun teşekkürler sizede iyi akşamlar

• Boy 1.79 Kilo 65 fitness ' a başlamayı düşünüyorum yakın zamanda önerebiliceginiz bir antrenman programı var mı? Öyle çok büyük bir amacım yok hafif karın kası biraz kol kası biraz gögüs kası tabi şuanda var bunlar ama üstüne koymak istiyorum biraz ne önerirsiniz. :) :) Standart

0|1
    0|0
    • 6gün

ilk başta herbölgeden 1 temel hareket. şunu söylemeliyim ilk başlayanlar sadece kol göğüs çalışıyorsunuz bu son derece mantıksızdır sırtını ve bacaklarını sağlam çalıştırmak gerek 👍

• boy 176 kilo 71 kollarım falan ince ama karında alt bölgeye doğru simit şeklinde yağlanma var bunu nasıl giderebilirim son 1 aydır evde şınav mekik 8 kg lık dumbellerle çalışıyorum kollar bilekler ince olup göbek olunca göze batıyor bence

0|0
    0|0
    • 6gün

komple çalışman lazım kgnda problem yok. sırtına ve bacağına kas eklersen (büyük Adele büyük kglar toplar) yağ oranın düşer 👍

Yükleniyor...