ACİL KOL KASI YAPMAM LAZIM?

kol kası yapmam lazım şınavlarda 10dan fazla erkek şınavı çekemiyorum 1 haftada çok uğraşsam ne kadar kas yaparım

0|0
2|16

Erkekler Ne Diyor 16

• bak sana kısaca anlatayım sen 10 şınav çekerek sadece var lan kasların gelişmez cunku kasların gelişimi kaslara alışmış oldugudan fazla gerilime maruz kalması demektir.. ve altın kural tekrar sayısıdır... sen ağırlıkla çalştıgın zaman öncelıkle 10-12 tekrar yapabılecgın kadar agırlık kullanmalısın ve son 3 tekrar senı cok cok zorlamalı anladınmı? 300şınavla yaptıgın egersız senın vucut agırlıgınla yaptıgın ıcın agırlık sabıt ve takrar cok fazla.. ağırlık arttırlımlaı ve 10-12 tekrar anladınmı başka türlü gelişemezsin hatta var olan kaslarını kaybedersin

0|0
    0|0
  • 1 hafada kas olmaz anca en az 3 ay sonra belli olur ne olup olmadigi bayanlar erkekler kadar iyi ve cabuk gelisemez

0|0
    0|0
  • sen gine şııııınav çek kollarının sağlam oldugunu anlarsın kaslarıın kasılır biraz sürekli yapman lkazım ama :D günde 7tekrqar 10 set

0|0
    0|0
  • 1 haftadaolsa Şu an arnoldum mk

0|0
    0|0
  • sınavla kol degil göğüs yaparsin😂

0|0
    0|0
  • erkek şınavı ne demek

0|0
    0|0
  • Bir haftada kas yapılmaz kendinizi kandırmayın

0|0
    0|0
  • zorlama kendini alıştırarak yap öyle pat diye olmaz kas

0|0
    0|0
  • erkek mi doveceksin..

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışman lazım

0|0
    0|0
  • Bildiğim bir yöntem var ama yapma fazla yakışmaz

0|0
    0|0
  • mm spor salonuna gidebilrsin dumbl al :D :D

0|0
    0|0
  • Biceps çalışacaksın salona yazıl

0|0
    0|0
  • dambıl al, triceps çalış

0|0
    0|0
  • yaparsın ama şık durur mu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kimi döveceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 hafta sence de çok uzun bir zaman dilimi değil mi ya 1 günde yaparsın kol kasını 😄 hı hı millet boşu boşuna ömrünü spor salonlarında geçiriyor tabi herkes senin gibi zeki mi 😂😂

0|0
    0|0
    • 8gün

@wielnabjk harika yorum aynısını ben söyleyecektim. birde sana salak demiş ya bu insanlar inanılmaz bir düşünceye sahip 1 hafta diyor umarım başarır :D

• 8gün

2 ay bile az azıcık gelişim için..

• 8gün

Sitenin kurallarını öğren canısı ayağının tozuyla burda millete öyle salak falan diyemezsin hop uçar yorumunu 😉😄 hadi rastgele.

• 1 haftdada çok uğraşsan kaslarını bozarsın yırtılır yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...