Aynur Aydın mimikleri...

Aynur Aydın hem sesi hem duruşu hem de kendisi mükemmel bir kadın ama yüzünde hiç mimik yok ya da bana mı öyle geliyor kadın düpdüz ne hüzün var suratında ne sevinç kadın güzel hoş ama bu biraz bana itici geliyor sizce ? elbette ki sanatı daha önemli ama sanatı her şeyiyle tamamlamalı diye düşünüyorum

Güncellemeler:
Bu kadar mı Aynur Aydın hakkındaki düşünceleriniz

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende sevmiyorum aslında,mümkün olduğunda klibini izlemiyorum ama Ne olur Gitme ve Ayrılıklar Mevsimi şarkılarına bayılıyorummmmm

0|1
    0|0
    • Sesine hiç lafım yok harika vücudu falan da güzel ama gerçekten ben de o yüzünü görünce klibi kapatasım geliyor :)

• Klip hareket etmeye devam etsin,sen başka şeylerle ilgilen ve müziği dinle bence de :)

Çok yönlü bir kadın esasen,yabancı dili vs. Tabi yabancı dili fazla olunca Türkçe'den biraz ödün vermiş ama onu da görmezden gelcez artıkın :) Yalnız İşporta şarkısına çok gülüyorum,o nasıl bir şarkıdır :)

• Hahah evet aynen biliyorum yabancı dilde şarkılarını dinliyorum severim kendisini :D

• Ayni seyleri dusunmusuz :)

0|1
    0|0
    • Müthiş güzel bir kadın ama kalas gibi trene bakıyo sanki :D :D

• Bende cok begeniorumda onda ozguven eksikligi varrr... Qcilamadi tam :)

Erkekler Ne Diyor 1

• yok bence çekici ve güzel

0|0
    0|0
    • Kardeş kadında mimik var mı sence?

• Evet güzel ama yüzünde hareket yok bir iki klibine daha bakıp görüşlerini yazarsan çok sevinirim

• peki dostum uygun zamanda bakarım yanılmış olabilirim

Yükleniyor...