Off kemik torbasıyım resmen:(

bıktım bıktım sadece 40 kilo 24 yaşında biri olur mu ya.ben varım işte.boyum da kısa değil:(yemekten nefret ediyorum,dışarı çıkmak dahi istemiyorum napıcam böyle

Güncellemeler:
bunu da niye modaya açtıysam:/sağlıkta olmalıydı.işte zayıflığın yan etkileri:(

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ayağın Takılırda Yere Düşersen Sonuçları Hiç İyi Olmaz Heralde.

0|0
    0|0
    • rüzgarlı havaları da unutmamak lazım

Erkekler Ne Diyor 15

• doktora gittin mi? çok zayıflık sağlık açısından da hiç iyi değil. en kısa zamanda kilo almanın yolunu bulmalısın.

0|0
    0|0
    • gittim bişey çıkmamıştı.yiceksin demişti.onu yapabilsem zaten gitmezdim

• hormonlardan, bezlerden kaynaklanan bir durum yok o zaman. durumun kötü değil, bazıları yese de kilo alamıyor. yemek yemeyi zevk gibi düşünme, tedavi gibi düşün. ilaç gibi zorlayıp yemelisin. yaşın genç, ileride çok daha ciddi sağlık sorunları çıkar. diyetisyene gidebilirsin. diyetisyen kontrolünde daha kolay başarabilirsin.

• Doktora görün.Balık yağının kilo aldırdığını duymuştum.İlaç şeklinde satılıyor veya lokman hekimlere git onlardan iştah açıcı kilo aldırıcı birşeyler iste.

0|0
    0|0
  • Eğer boyun varsa tehlikleli derecede zayıfsın. Doktor ve diyetisyen kontrolünde kilo almalısın.

0|0
    0|0
  • İyi bir diyetisyene gitmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • doktor kontolünde iştah açıcı birşeyler kullan.Kilo almak vermekten daha kolay tabi metabolizmana göre değişkenlik gösterebilir...

0|0
    0|0
  • boy kaç

0|0
    0|0
  • bir doktora gitmen lazım yoksa senin sağlığın ciddi anlamda sıkıntılı olcucaktır ya yemek yemezsen kendine dikkat etmezsen hayatını nasıl devam ettireceksin

0|0
    0|0
    • olmaz mı oluyo elbette.böyle çok fazla yaşamam muhtemelen...

• böle konuşma bakıyım aaa psikolojik olarak olabilirmi bence bir doktora git sağlığına dikkat et anlaştıkmı bakalım

• Yemekten niye nefret ediyorsunun cevabında gizli sanırım çözüm.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Anoreksiyal vaka olma da. Hemen bir diyetisyenin yolunu tut derim. Kilo oranın düşük.

0|0
    0|0
    • oldum sanırım.yani tık ötede:(

• Derhal bir hastanedeki diyetisyene başvur , 6-7 ayda 50 kiloya çıkarsın . 51-53 arası bayanlarda en ideal kilo bence..

• ekmek arası makarna ve pilav ye tatlı olarakta ekmek arası küp şeker ye

0|0
    0|0
  • kilo al... yemek ye... ya da yemek ye kilo al... :)

0|0
    0|0
  • sana en büyük tavsiyem fitness kilo almaya git 1 ay da 5-6 kilo garanti veriyorm sana

0|0
    0|0
  • bitkisel macunlar var onları demeilisn

0|0
    0|0
  • yemek ye işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İştah şurubu iç, annem küçükken kardeşime içiriyordu. Bvitamin kompleksleri de iştah açıyor

0|0
    0|0
  • ne güzel işte sürekli yemek ye ya da bir doktora başvur

0|0
    0|0
  • yemek ye <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...