Hayatın size de saçma geldiği ya da yaşanmaya dğer bir hayat olmadığını düşündüğünüz oluyor mu hiç ?

Saçma/Anlamsız/lanet olası Y>a>ş>a>m ...?

Hayatın Sizede Saçma Geldiği ya da Yaşanmaya Dğer bir Hayat olmadığını Düşündüğünüz Oluyor mu hiç ? ...

Güncellemeler:
__

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda öğrendiğim en iyi şey her zaman mutlu olmak zorunda olmadığım güçlü olmak zorunda olduğumdur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok zaman oluyor ama hayatın umrunda değiliz istersen yaşama der ona sorarsan bazen kendimiz yaptıklarımızla şekilendiririz hayatı herşeyi ondan beklemek yalnış

0|0
    0|0
  • Hayat acısıyla tatlısıyla bir anlam ifade ediyor. Şükür diye bir kavram var sabır diye bir kavram var bunlarla mutluluğu yakalayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Paran varsa mükkemel yaşam insan ölmek istemesz.Ama kira geldi elektritk var bügün bu yemeği yapalım acaba patron ne var yda daha kötüsü olan insanlarr var böyle bizimgibi insanlar sanki cezalandırrılmak için dünyaya gelmiş.

0|0
    0|0
  • Yaşamayı biliyor musun ?

0|0
    0|0
  • son bir kaç gündür bu şekilde düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yok oluyor hayata sitem etmem.

0|0
    0|0
  • sıkıntılara sabır göstermesini bil

0|0
    0|0
  • sen anlam katamamışsın hayatın suçu yok. .

0|0
    0|0
  • her zaman hayat boş pompala coş boşuna denmemiştir heralde ya da fani dünya ne etsen boş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle geldiğinde gidiyorum namazımı kılıyorum hiçte öyle olmadıgını anlıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...