Ağız yarası için acil bakarmısınız?

ön dişlerimin önünde etimde yara çıkttı önceden sanki su toplamış gibi bir hali vardı sonra acımaya başladı o yara derinleşti çok acıyo yemek yiyemiyorum.Beyaz renkte şimdi yaranın yakınında bir kaç yer daha acıymaya başladı bu nedir bilgisi olan varmı?

Güncellemeler:
link arkdaşlar aynen şu yara

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Böğürtlen, dut falan ye onlar yarar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• pamukçuk, diye biliyorum arada bende de oluyor, kara dut alıp sür o iyi gelir ya da karadut pekmezi (şurubu) var onu sür o da iyi gelir

0|0
    0|0
  • dişlerini günde 2 defa fırçala biraz cıyacaktır ama sabretmen gerekio ayrıca onun gargaraları var alamıosan tuzlu suyla gargara yap o da biraz yakar ama bir kaç güne geçirir ;)

0|0
    0|0
  • Bende de aynı durum söz konusuydu.Babam sirke ile çalkalamamı söyledi.Önce dinlemedim.Ertesi gün dayanamayarak denedim.Bana iyi geldi.Ama tabiki yine de sen bilirsin :)

0|0
    0|0
  • oksijenli su ağızdaki bütün mikroplara iyi geliyor

0|0
    0|0
  • ön dişlerinin önundeki etin iltihap kapmış olabılır doktora git :)

0|0
    0|0
    • diş etim değil dudak

• tamam aynen dedıgım gibi yapacaksın yani bundan bahsettım bende

• Kulak burun boğaza git ilaç versin bendede ona benzer bişey olmuştu ilaç verince geçti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Oralmedic adında bir ilaç. Kulak çöplerinin içinde, koyu kırmızı renkte bir karışımı var. Bu çöpü pamuklu kısmından hafifçe kırıyorsunuz. Kırdığınız anda ilaç pamuğa doluyor ve bu kısmı aft bölgesine sadece 5 saniye uygulamanız yeterli. İlk anda acı veriyor ancak aradan geçen 5 dakika sonunda aftı hiç hissetmiyorsunuz. Aft tamamen iyileşene kadar varlığı ya da yokluğu sizin için önemsiz hale geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...