Kafamı çok karıştırıyorr

Ayrılalı 2 hafta oluyor neredeyse ayrıldıktan sonra konuşuyorduk devam ediyorduk konuşmaya sonra birden bu mesaj atmamaya başladı bekledim atmasını mesaj attı ama sonra bir daha mesaj falan atmadı uzun bir mesaj yolladım yinede cevap gelmedi gecen cuma günü bunu gördüm kafamı eğdim önüme bakmadım bu istanbula gidecek diye mesaj attım ona işte kendine iyi bak falan konuştuk biraz konuşmak istersen buradayım dedim oda bana cuma günü yaptığından sonra ben pek değil dedi ne yaptım dedim yüz çevirdin dedi bende üzülmekten korktum bakamadım dedim bir kere baksaydın dedi ve daha mesaj atmıyor sizce bir daha mesaj atar mı ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yok atmaz çünkü senin bakışını daha doğrusu bakmayışını red edilmek olarak algılamış, çünkü o arkadaş değil sevgili olmak istiyor çünkü mesaj atsa yine aynı muhabet devam edecek , sen atsan bile cevap vermeyecek, eğer onu geri istiyorsan bir daha gördüğünde git konuş çünkü kaybedeceğin bir şey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen ayrılamamışsın hala

0|0
    0|0
  • Atar. Ama büyüyünce atmaz. ;)

0|0
    0|0
  • bak bikere o işi geç bence.

kendimden biliyorum boşluğa düşecek ve yazacak sana başka türlü yazmaz eğer hemen kız yapabilen biriyse seni aramaz bana göre şu yazdıklarından anlıyroum boş bir anını seninle geçirmiş. çok ta fifisin yani ona göre bence sakın uzatma direk kafandan sil bul birini unuttursun bacım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence atmaz :(( bişeyleri bahane etmiş gibime geldi !

0|0
    0|0
  • atar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...