Kapat

Yardım edermısınız:( ?

arkadaşlar basen problemim var her aynaya baktıgımda kendımı kotu hıssedıyorum ust tarafım ince belım ince gobegım yok ama kalç * var ne yapmalıyım önerirmisiniz

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi erkekler başlar:
    - oooo çoğ iyi yaauw
    -uuu çok seksi
    -benim ol beybi
    -herkes bu fiziğe hasta sen manyak mısın?
    Gerçekten bir dost tavsiyesi: Squat & step & aerobic

0|0
    0|0
    • ahaha :) yaptım ama biturlu işe yaramıyor bızım aılede basensız de yok aslında ondan kaynaklanıyor olabılırmı :(

• çok abartı degıl aslında ama bı ortama gırdıgımde illakı bişey dıyorlar basenlerımle ılgılı ne sınır bozucu bısey yahuu

• Hadi canım . Ağızlarının payını ver.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• b fit spor merkezleri var yazıl

0|0
    0|0
  • yanlarına ağırlık çalış 4 set den 15 tekrar yapsan basen falan kalmaz bir iki hareket daha var bide diyet yap yulaf falan gibi besinler tüket onun icjn de program yap

0|0
    0|0
  • Kalça nakli yaptır

0|0
    1|0
  • Spor yap kalçanı erit

0|0
    0|0
  • Ben olsam kimseyi takmam. Kendimi severim, kemik yapısı küçükse, aerobik, fitness gibi çalışmalar yardımcı olabilir.
    Beğenmeyen bakmasın, ilgilenmesin. Kendine küsme. Yaradanın işine karışabilecek var mı?

0|0
    0|0
    • haklısın rahatlattı, tesekkurler :)

• bence kalça iyidir görmeden bişey diyemem ama kalça iyidir

0|0
    0|0
  • Var derken?

0|0
    0|0
  • Görmek lazım

0|0
    0|0
  • Sen hiç bişey yapma basenli kızlara bayılıyorum çok tahrik edici oluyorlar😉

0|0
    0|0
  • görmeklazım

0|0
    0|0
  • sen ne yapmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Ooo basenmi😂

0|0
    0|0
  • Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı derler

0|0
    0|0
  • yok etmem nikah düşer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bisiklet yürüyüş yediklerine dikkat et bide

0|0
    0|0
  • Kemik yapın kalçaya kemikse ve hipotalamustan salgılanan hormonlar kiloyu oraya veriyorsa hiçbir şey yapamazsın..
    Çok kilo almamaya çalış

0|0
    0|0
  • bişey olmaz yaa

0|0
    0|0
  • plates yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...