Bir taraftarına bakın,birde kongre üyesine...

Çarşı grubunun Gezi parkı direnişinde aslanlar gibi davrandığını biliyoruz.Şu an istesem 20 tane link atarın bunu ıspatlayan,ama gerek bile görmüyorum.Çarşıya bir kez daha helal olsun diyorum...

Ama birde Beşiktaş kongre üyesi ismail cevahir denen zat a bakın,

link bu gerçekten utaç verici. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten utanç verici

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çArşı duruşu bireylere indirgenemez

her pankart asanı kaale alsaydık 1903 tane olayımız olurdu

büyüksün çArşı

0|1
    0|0
    • çarşının duruşunda bir sorun yok ki,çarşıyla gurur duyuyoruz, sorun kongre üyesi ismail cevahir denen alçağın yaptığı hükümet yalakalığı

• en kısa zamanda ipi çekilir onun merak etme

• inş.

Kızlar Ne Diyor 3

• evet evet yazık oldu.

0|1
    0|0
  • Nerede şamata var de Çarşı giderki... :):):)

Cesareti Ultra Aslanlar yaptı

tekrar tekrar söylüyorum.. Kalabalık görünce coşmak değil, kalabalığa karşı durmaktır asıl Cesaret!

0|0
    1|4
    • samata değil arkadaasım fasizme diktatörlüğe karsı direndik bizi yıldıramazlar yasasın sosyalizm

• Laik demek zorunda öyle göstermek zorunda akp lilerin ATATÜRK lede alıp veremedkleri var ama simdilik acık acık söyliyemiyorlar yoksa ülke karısır yavas yavass geliyorlar ama MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün askerleri buna izin vermiyecek sonuna kadar direnicez sonucu her ne olursa olsun

• onlar açık açık itiraf etmedikce bunlar sadece sizin paronayak korkularınız ve ithamlarınız olarak kalacak!

• Çarşı'nın kullanılması beni üzüyor. :/

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Çarşı belki 3 5 kişi kaybetmiş olabilir ama benim gibi birsürü Fenerbahçe ve Gs taraftarı kazandı bundan sonra Gençfenerbahçeliler neyse Çarşıda aynırı benim için

0|2
    0|0
  • Kendisine gönderilen 25 bin kaymeyi cebe indiren grubun başkanı aslanlar gibi davranır tabi. Çarşı grubunun başkanı gözaltında, polis paranın kaynağını araştırıyor.

Helal olsun İsmail Cevahir'e. Para almayanlar belli oluyor.

0|0
    1|2
  • adam resmen çarşıyı karşısına alacak seviyeye getirmiş kendini çarşı bunlara karşı

0|1
    0|0
  • Bir çArşı taraftarı olarak gerçek anlamda Beşiktaş'tan soğudum. Demekki maşa gibi kullanılabiliyor. Sağ duyu yok. Biri gel intihar edeceğiz deseler hiç gözü kapalı giderler.

İçinden bir kısım insanlar delikanlı çıktılar. Tabi çArşı kendi bunları dışladı ve kabul etmedi.! Bu saatten sonra çArşı benim için yok..

0|0
    0|1
Yükleniyor...