Squat yapan kızlar var mı?

Kaç ayda etkisini gösteriyor bilenler sorunu yanıtlayabilir mi acaba 😊 Gerçekten etkisini gördüm diyenler kimler?

0|0
17|20

Erkekler Ne Diyor 20

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
  • squat sadece bir bacak egzersizidir. İnternet'te abartıdır bu olay. bunun yerine Leg press ya da hack squatta yapabilirsiniz 👍

0|0
    0|0
  • 3 ayda

0|0
    0|0
  • Valla ben göt kaslarimi çok iyi hissediyorum ve oynatabiliyorum 😂🙉

0|0
    0|0
  • 5 6 ay da etki yapar

0|0
    0|0
  • Popodan bahsediyorsun sanırım :))

0|0
    0|0
  • saglıklı bir diyetle spor yapan kız candır :)

0|0
    0|0
  • öldü hepsi ben yardımcı olim?

0|0
    0|0
  • o işler zor kanka

0|0
    0|0
  • kızlar kızlar tek squat yetmez spor bir bütündür :)

0|0
    0|0
  • gerçekten etkisini gördüm

0|0
    0|0
  • onların ben kulu kölesi olayım. sporcu kızlar kıps ;)

0|0
    0|0
  • o nedir

0|0
    0|0
  • hiç anlamam öyle şeylerden

0|0
    0|0
  • keramet squatta degil. etkili ve duzenli tum vucut calistircak sekilde spor yapmakta

0|0
    0|0
  • Benim eski manita 1 yıl yapmıstı fenna ahsjd

0|0
    0|0
  • Kalça yumuşak olmalı bence

0|0
    0|0
  • Yapanları canı gönülden kutluyorum. Bizi düşündüğünüz için teşekkürlerimi sunarım :)

0|0
    1|0
  • erkekler daha çok yapıyor artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Squat yaptım ama sadace tek bir hareket yok. Bir çok hareket yapılıyor. Bacakları kütük gibi yapmıyo o erkek bacağı gibi olanlar farklı şeylerde yapıyo düsenli şekilde yapıldığında popon şekle giriyo bacakların şekle giriyo

0|0
    0|0
  • Ben düzenli olarak spor yaptım ve 8 aylık bir spor her gün squat yapıyodum etkisini de düzünli yaparsan görürsünn

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra baya bir fark oluyor tabi ikisiden kişiye değişir eğer fazla kilon varsa hemen göstermez hem kalçayı sıkılaştırıyor hem de dikleştiriyo her gün 30 kere yap

0|0
    0|0
  • 30 gün sonra başlar form almaya

0|0
    0|0
  • Bende 1 ay sonra etkisini gösterdi

0|0
    0|0
  • 1 ayda etkisini görmeye baslarsin ama sen sen ol ilk başta 140 tane yaparak başlama yoksa benim gibi merdiven falan çıkıp inemez olursun

0|0
    0|0
    • 7gün

2 gundur yuruyemiorum ya otururken bile sıkıntı

• 7gün

hangi uygulama?

• 7gün

Squats yazınca çıkıyor

• Günde 200 tane nasıl yapıyorsun sen? Spor geçmişin var mı?

0|0
    0|0
    • 7gün

Basketbol oynamistim önceden ama yapabiliyorum ya koymuyor

• 7gün

Büyük ihtimalle yanlış yapıyorsun. Zaten sadece squat işe yaramaz. Tüm kas grupları çalıştırman lazım

• Gerçekten etkisini gördüm

0|0
    0|0
  • Yapıyordum bir ara

0|0
    0|0
  • 10 günde etkisini görmeye başlarsın

0|0
    0|0
  • Ben 166 boyunda 64 kiloyum hemen 1 ayda belli etti kendini hatta çok düzenledi vucudumu bu biraz vucut tipiyle alakali olabilir canim ama 1 2 ayda fark edersin :)

0|0
    0|0
    • 7gün

Ayniyiz nerdeyse nasıl yaptın yani nasıl yapılıyor anlata bilirmiisn 4-5 klo fazla var da

• 7gün

Teşekkürler:)

• 7gün

@Yalniz12 rica ederim canım :)

• 2 ayda.

0|0
    0|0
  • 2 ay kadar yaptim ama duzenli degildi. Sıkıyor yaa

0|0
    0|0
  • bacak kasi da yapiyo duzenli yap en fazla 1 ayda gorursun

0|0
    0|0
  • Yazıfladıkdan sonra bence yapılmalı yoksa baya iri bacaklar erkek bacagı gibi oluyo bence buda çok itici

0|0
    0|0
  • yanlış yapıldığında olumsuz sonuçları oluyormuş bunu nasıl göze alıyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • 1 ayda yavaş yavaş hissediyorsun sıkılaştığını

0|0
    0|0
Yükleniyor...