Geçen açıklamasını dinledim. Şenol Güneş niye böyle yapıyor. Ayrıcalık mı istiyor? Görüşleriniz neler?

GS ve fener geçmiş yıllarda şampiyonlar liginde ve avrupa liginde oynayan diğer takımlarımız benzer fikstürlerde oynarken şenol g.. fikstürün sıkışıklığını bahane edip isyan edip federasyona acaba mesaj mı yollamak istiyor. Yani şu bizim fikstürü bir ayarlayın deyip ayrıcalık mı istiyor. Geçmişte nasıl uygulanmışsa bugunde aynı şey uygulanıyor sıkıntı nerde çıksınlar toplarını oynasınlar ağlamak yerine. Bu sezon fener, osmanlıspor, konyaspor bu futbol kurallarını bildikleri için ve uygulamanın normal oldugu için itiraz gelmezken kendisine yakın ve nazı geçen demirören federasyonuna durumu şikayet edip neden ayrıcalık bekler gibi davranıyor.

beşiktaş taraftarı yeni bir geliştirmiş burdan çok gördüm rakiplerimiz p. tesi oynuyor diyor o zaman perşembe oynayanlarda salı çarşamba oynasın bu konuda ne düşünüyorlar. Futbolu bilerek konuşsun herkes. Burda istenilen şey beşiktaşlıların demek istediği sanırım biz 5 gün dinlenelm rakiplerimiz 3 gün dinlensin istiyorlar. Haksızlık üzerinden hak icat edip hak arama çakallığın gidiyorlar. Bir de ayrıca bu konulara hassas taraftarlar acaba geçmiş yıllarda Gs ve fener ile diger avrupada oynayan takımlar için geçmişte bu istekleri olmuş mu onu da bir cevaplasınlar lütfen

futbolun kalıplaşmış kuralları değil kendi çıkarlarının peşindeler ve kendilerine yakın buldukları federasyonada sitem edip kol kanat çıksın istiyorlar ama biz bunları görüyoruz ve hepsini bir bir ifşa edeceğiz burada :)))))

Soru şikayetten dolayı kalkalabilr eğer soru şikayetten dolayı kalkarsa o şikayet eden tahamülsüz kişiler adına ben sizlerden özür dilerim ve saygı çercevesinde görüşlürinizi belirtiniz lütfen.

Geçen açıklamasını dinledim. Şenol Güneş niye mızıkçılık yapıyor. Ayrıcalık mı istiyor? Görüşleriniz neler?

• A- Şenol ağlama oyununa bak
    0% (0)100% (6)86% (6)Oy Ver
  • B- Şenol ağla sen bilirisin
    100% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
9gün
evet arkadaşlar sorulan soruları cevaplamak yerine şikayet edip kaldırmaya çalışmak ve soruda denilmek istenileni anlamamaya çalışıp soruyu haksız yere kaldırtmaya çalışmak insanların gerçeği görmesini engellemez. Bu zihniyetten lütfen uzaklaşın ve eger bir cevabınız varsa saygı çerçevesinde görüşülerinizi belritin. Daha sorunun 5. dk dolmadan daha soruyu okumadan şikayetler kişisel acziyetten öte başka bir şey değildir. Bu da benim kendi görüşüm bunuda ayrıca belirtmek istedim. Yorumlar
9gün wwwww

0|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Şenol ağla sen bilirisin

0|2
    0|0
    • 9gün

futboluna baksın isteğimiz bu sadece böyle açıklamalar ile federasyonu yöhnlendirip haksız avantaj elde etme çabasına girişmesin kimse isteğimiz bu sadece

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupada oynuyorsan bu tempoya alışacaksın bu her takım için geçerli sadece Beşiktaş içinde değil millet 3 günde bir maç oynuyo sende oynayacaksın kaldıki kadrosuda baya geniş sayılır hani dar olsa bile bu bahane değil buna alışmalı bir gün erken bir gün geç bunlar basit konular artık aşmalıyız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakalım başka kimler şikayetçi
    www.webaslan.com/.../galatasarayda-fikstur-isyani-SXHBQ76755SXQ
    m. fotomac. com. tr/fenerbahce/2015/11/07/pereiranin-fikstur-isyani-bu-haksizlik/amp

0|2
    0|3
    • 9gün

Sikeyle kazandığınız şampiyonlukları biliyorum yeter

• 9gün

arka arkaya 4 yıl nefes bile aldırmadık rakiplere komik duruma düşüyorsunuz gerçekten böyle diyerek

Erkekler Ne Diyor 1

• Şenol hocanın ilk ve tek çıkışıdır fedarasyona ve fikstür şeysine , hakemlere de çok söylendiği görülmemiştir. tölari edilir şeyler bunlar.

0|1
    0|0
    • 9gün

futboluna bakmalı bence böyle talepler doğru değil ama dediğin gibi tolere edilir belki ama şu gerçekleşirse çok yanlış olur bu açıklamadan sonrafederasyonunu bu istek yönünde düzenleme yapılması falan hoş olmaz buna dikkat etmek lazım

Yükleniyor...