En son ne zaman kendiniz için zaman ayırdınız?

Çocukların, eşin, sevgilin, ailen için değil. Sadece kendiniz için. Söyle bakalım ks pıtırcığı. En son ne zaman kendin için zaman ayırdın ve ne yaptın?

PS; Saçmalamayınız.

Bir de fon müziği verelim; link

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman ayırdım hatta şuan bile zamanı sadece kendime ayırmış durumdayım ;)

1|0
    0|0
    • Ne yaparak?

• sen hayatın boyunca tam manasıyla mutlu olamazsın çünkü insanlara güvenini kaybetmişsin hadi sana iyi günler cancağızım...! ;)

• Güven kaybetmekten değil, tedbiri elden bırakmamak lazım cancağızım ^^ Ummadık taşlar başımızı yarabilir. ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• günaydın melek...

1|0
    0|0
  • Ptesi izmire kaçacagım 3 gun kafa dinleyecegım arkadasım

1|0
    0|0
  • öyle bir şey yok, kendine vakit ayırabilme sadece ailden zenginsen olabilecek bir şey

1|1
    0|0
    • Aynen kaynen. Biz de ölelim.

• Aslında yolu var, bir süre kasıp deli gibi çalışıp, belli bir düzen oturtup yapılabilir, ya da çok fazla para kazanmak istemeyerek olabilir

• Bir kaç defa denedim de kendi kendimi teselli edecek bir şeyler bulamayınca bıraktım kendime zaman ayırmayı.Dostlarıma kendimden daha çok yararım olduğunu fark ettim...

1|0
    0|0
    • Zaten ayırsan bile düşünceler bırakmıyor, şu noldu bu noldu. Sürekli bir düşünme hali.

• Yargılaya yargılaya hüküm giymeyen organımız kalmadı kendimizde.Duyamadım mı göremedim mi hisedemedim mi acaba diye düşünüp için için eriyor insan kendine zaman ayırınca

• link

fon müziğimi kendim vereyim, yaptığım da buydu...

1|0
    0|0
  • inan pek beceremiyorum ama geçen pazar adaya gittik arkadaşlar buluştuk. normalde monotonumdur.

1|0
    0|0
    • bi de çılgınca ks de dolaşıyorsun :D akşam öyle bir soru vardı :D

• en yaptığınız çılgınca şey mi ne öyle bişi idi .. neyse ya daha uyanamadım .çayım olsun daha mantıklı konuşucam .:D

• Yillardir bu ayiramamistm ama bu haftasonu tek gidiyorum iki gun ttatile balik tutup yuzucem :)

1|0
    0|0
    • Yürü be...Kim tutar seni.

• :( sorumluluklar mı

• Yep. Misal su an cıkmam gerek, ben oturmus ks basındayım. Bunalmışım. Yeni şeylere başlayasım yok.

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok kötü oldu ama bu soru, düşündüm ve hatırlayamadım. Sonra durdum ve "Kendime zaman ayırmalıyım" dedim. Hemen arkasından da önümüzdeki üç gün şehirdışında ve katılmak zorunda olduğum düğünler geldi aklıma, bugün yola çıkıyorum, belki sonra...

1|0
    0|0
    • Kendine ayıracak zaman yok ki dediğin gibi. Hep bir yerlere koşturmaca. Sonra da öleceğiz. Filmin sonu.

• kendim için her zaman uyurum.

0|1
    0|0
  • nickini tuvaletfircasi diye okuyan tek kisi benmiyim aceb.

1|0
    0|0
  • spor yapıyorum düzenli olarak bu arada pıtırcık bunu sevdim :)

1|0
    0|0
  • mümkün olamıyor bir türlü...

1|0
    0|0
  • Never :/

Zamani geldi artik sanirim

1|0
    0|0
Yükleniyor...