Faça izleri olan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Herkes hata yapar.Herkesin bilinçsiz cahil olduğu bir dönem vardır.İnsan hatalarından ders çıkarmayı bilirse, yaptığı hatalar gelecekteki yaşamı için tecrübe olur.Ama bazı hataların izleri kalıcı.Faça gibi.Bu izlerden nasıl kurtulucağımı bilmiyorum ve sırf bu yüzden ilerde sevgilim ya da çevrem tarafından dışlanmaktan korkuyorum.O dönem psikolojim çok bozuktu kaç kere intihara kalkışmıştım. 1 ay hastanede yattım.Bu tür insanlar hakkında siz neler düşünürsünüz

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen geleceğe bak geçmişi unut şuanda sağlık olduğunda da Allah şükret elbette seni anlayacak seni sevecek ve geçmişin yanlışlarindan dolayı seni kınamayacak biri çıkar. Hatasız kul olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sen benim dün gece ki yazdığıma da yorum yapmıştın bende şimdi buradan sana yorum atıyorum... benim sağ kolum baştan aşağıya doğru faça :) yaklaşık 20 tane filan var ve kimsenin ne düşündüğü umurumda değil. zaten beni tanıyan , gerçektende seven insanlar yanımda oluyor diğerleri hiç ama hiç umurumda değil :)

1|0
    0|0
  • Kişiyi görüntüsü değil, konuştukları, düşündükleri yargılamama ve olumlu/olumsuz düşünmeme sebep olmalı...

1|0
    0|0
  • Herkesin hataları vardır.Kimisi dışa vurur belli eder kendini kimisi içten yaralıdır..Ama bir daha yapma kötü birşey.Ne insanlar gördük kalbine vijdanına faça atmış hala gizlemeye çalışan...Bunlar senden daha az şansa sahiptir mutlu olmak için...

1|0
    0|0
  • önemli olan içinde faça atmak isteyen biri olmaması , pek sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Sevgi herşeyin ilacıdır. Belki benim sevgim onun bu yarasını iyileştirir diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • uzun kol gömelk giy ben yazın bile uzun kol gömlek giyiyorum. ve seni bu sebeple kimse yargılayamaz. sen kendine zarar vermişsindir bazı serefizlerde sana veya başkasına , bazı erkekler vardır evlenecem der vurup kaçar kızın ne günahı var veya tam tersi bazı kızlar var yine erkege mutluluk verip başkasının altına yatar cocugun ne günahı var bu gibi örneklere aile iş ortamı sosyal yasam vs vs hepsini katınca uzar gider. kimisi yalanla dolanla başkasının canını yakar , senin benim gibilerde kendi canını yakar.

0|0
    0|0
  • cahillik dönemini atlatmışsan ne mutlu sana.

hayatın vermiş olduğu eziyetlerden dolayı,

çözümü kendi vücudunda aramak kadar anlamsız bir şey.

güya kendine acı verecekte acıları geçecek . pehhh.

1|0
    0|0
  • bana sorduklarında tersliyorum,kimseyi ilgilendirmez,

bence onların yüreklerindeki faça izi daha derindir...

1|0
    0|0
  • geçmişini sorgulayan değil seninle geleceği hayal eden biri olmalı hayatında...

1|0
    0|0
  • biz erkekler bişi düşünmeyiz geçmiş gitmiş deriz de sz kızlar bir erkekte öyle bişi görseniz asla geçmiş oldum gitmiş giye düşünmezsiniz! bundan kesinlikle eminim!

0|0
    0|0
  • bu kızlarda hemen o tarz erkeklerın ıcınde olduğunu düşünüyorum bızım sokak kapısında oturan serserılerın sevgılılerı gözümde değerleri az ne yazıkki

0|0
    0|0
  • bende de var..takma kafana kabul eden böyle etsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Demin birisine bunu anlatmaya çalıştım, laf sokup engelledi :D

Sorun etmem, ona göre bir hüküm vermem yani kişiye ama herkesten aynı tepkiyi alamazsın muhtemelen ki görüntü olarak da hoş değildir sanırım. Üstüne dövme yaptırabilirsin, izlere göre bir şekil çıkarıyorlar, belli olmuyor.

1|0
    0|0
  • bende de var her iki kolumda ve sporcuyum hic dert etme insanin basima ne geldigini bilemezler o anki durumunu baskalarinin dediklerini umursama seni seven her halinle sever zaten :)

1|0
    0|0
  • Dediğin gibi, herkes hata yapar.

1|0
    0|0
  • geçmişinde faça izinden başka büyük izler yoksa sorun yok diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...