Kapat

Sorum galatasaraylı olarak galatasaraylılara fenermş kazansın beşiktaşmı?

soru gayet açık baylar bayanlar lütffen galatasaraylılar yorum yapsın?

Güncellemeler:
evet

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için farketmez açıkcası yesinler birbirini ama tabi bizim işimize gelen en iyi skor mantıken beraberlik olur diye düşünüyorum. Böyle bir sonuç olursa olası Kasımpaşa galibiyeti ile hem Fnerbahçe'nin üstüne çıkmış hemde Beşiktaş ile puan farkını azaltmış oluruz iyice. Bu arada bu sene için Galatasaray şampiyon olamayacaksa Başakşehir'in olmasını isterim tabi biz olalımda eğer olamıyorsak diyorum :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe'm alır ✌

1|0
    1|0
  • İki tarafı da sevmem, eski dosttan düşman olmazmış derler ama yine de birbirlerini yesinler, inşallah beraberlik bekliyorum

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geneli fbnin kazanmasını istiyor gibi hava var. Beşiktaş kazanırsa puan farkının kapanamayacagi endişesi yuksek

1|0
    0|2
    • galatasaraylılarında fenerin kazanmasını istemesinin sebebi nedir ben bunu anlayamıyorum? çünkü galatasraylıların beşiktaşı desteklemesi gerekir bu böledir anlaşılan beşiktaşlılar bu maçta türkiyede yanlız kalacak allah yardımcınız olsun tüm türkiye yenilmeniz için dua ediyo artı hakem?

• bazı insanlar şey demiş beşiktaş kendini büyük zannetmeye başladı egosu yükseldi o yüzden istemiyorum bunu diyenler gsli ve fbliler

• Beşiktaş hep büyüktü zaten , son yıllarda başarısız olunca geride kaldı ama tekrar eski günlerine yükseliyor

• O değil de bu fenerliler beşiktaşı küçümser gibi yorumlar yapıyorlar (başka sitelerde gördüm) ben kıclarını kadıköyde o kadar rahat ettirebileceklerini düşünmüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • ölümüne ankaragücü !

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alsın görsünler ebelerinin anını 😂

0|1
    1|1
  • fener kzansın beşiktasın egosunu çekemicem

0|1
    1|1
    • demekki tüm türkiye beşiktaş kaybetsin diyo ne egosu mesela?

• Sence cimbomdan sonra en büyük takım kim

• Beşiktaş sizi yiyecekk hazır olunnn fenerlilerrr

Yükleniyor...