Spor salonum iflas etti fakat senet imzalamıştım :/ bakar mısınız?

Spor salonum iflas etmiş batmış yani yönetici aradı beni işte iflas ettik dedi en kısa sürede maduriyetinizi gidericez dedi. ama şöyle birşey var ben 1senelık anlaşma yaptım 4 aylık taksitle 600 tl verdim. ılk taksidi aldılr bir ay gittim anca zaten ama sımdı ıflas edince bu anlaşmayı iptal etmem lazım parayı muhtemelen vermezler ama kredi kartı ile olan diger ayların anlaşmasını nasıl iptal ettirebilirim? senet olayı var?

Güncellemeler:
10gün bbbb

0|0
1|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Salonun diger musterileri ile gorus salonla gorus
    Ve bir avukat ile orus

0|1
    0|0
    • 10gün

seneti almayı dusunuyorum kartla olanda anlamayı ıptal ettırmem lazım onlarla

Erkekler Ne Diyor 3

• Git senedini almaya bak

0|1
    0|0
    • 10gün

yarın adamı arayacam iptal etsinler diye kredi kartıyla olan anlaşamayı. ama senedide almam gerekiyor mu?

• 10gün

Gerekir tabi yarın satsa senedi imzan var seni bulurlar

• 10gün

doğru diyon

• Kredi kartı itiraz dilekçesi doldur ver geri kalan kısım iptal edilir senet olsa bile...

0|1
    0|0
    • 10gün

ama spor salonundan önce iptal etmeleri gerekmez mi benden cıktı olay cunku yani seneti veren önce iptal etmeli?

• 10gün

Seneyi veren iptal etmez düşün biraz adam senden koparmaya çalışır kafanı kullan
      İtiraz dilekçesi doldur kartı geri kısmını banka iptal eder iflas kağıdı alabilirsen alamassan şirketin adres telefon konum bilgileri ver
      Banka arastırır senedi ödeyeceksin diyebilir
      Adam der mi der bilemessin üstüne düsmessen paran güme gider 😂😂😂

• 10gün

doğru diyon o zaman ben o senedide onlardan alayım*

• kanka genelde paranda yanıyo çünkü adamlara ulaşamıyosun duman oluyorlar

0|1
    0|0
    • 9gün

harbıden he arıyorum açmıyor güzel kardeşim senet imzaladık bide ya.!

• 9gün

malesef yapacak bir şey yok dostum. Mahkemelik etsen cebinden daha fazla para çıkar

Yükleniyor...