Evlenmekden mi korkuyorum acaba ben?

arkadaşlar 2 yıllık bir ilşkim var...

bugün erkek arkadaşım beni arayarak bir kaç gün içinde ailesiyle konuşucağını ve artık evlenmemizi istediğini söyledi 2 ay içinde gelip yüüzkleri takarız yazada düğünü yaparız filan dedi..

onu çok seviyorum onunla mutluyum ama şöyle bir durum var ben kız olduğum halde hiç tirip atamıyorum nazımı hiç çekmez ve hep kendiis trip adar mesleğim gereği sınırlı sitresli oluyorum sende alttan al filan diyor.. ( mesleğini söylemek istemiyorum) birde evlenince anneside kışın gelip bizle kalıcakmış Şu an kendisi şark görevi için doğuda evlenirsek bende ailemden uzak bi ile gidicem ailemeden daha önce hiç ayrılmadım ve buda hiç nazımı çekmiyorr evlenincede bana bağırsa filan diye çekiniyorum kafam çok karışık ailemden bian ayrılma duygusuu içimi brktu sanki işler ciddiye binmeden vazmi geçsem bilmiyorum kafam çok karıştıı bi akıl verin :(

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntılı senin durumlar bir süre skıya al

1|0
    0|0
    • aynen öyle yapıcam erkke olarak bı taktık fılan ver barı ona göre yaklaşım adama D:

• neyse çok gaz verik galiba.. o hızla ayrılacak kız valla :D vebali bize kalacak..

• :D:d yokk olurmuu öyle şeyyy sızlerle konuşmak bıraz olsun kafamı rahatlattıı ıyı geldii çok sağol...

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok korkuyorsun evet farkettim.

1|0
    0|0
  • Aynı şehirden ve kültürden birileriyle evlen yoksa ömür boyu pişman olursun ancak dönüşü yok malesef.

Tecrübeyle sabit

1|0
    0|0
  • iyi den ailesi ile değil sevdinle geçineceksin ve bu yaza o düğün nasıl yetieşecek ki ? bizim burada yemekci güğün salonu falan bulmak zor adamlar kıştan ayarlamış herşeyi :)

1|0
    0|0
    • bu yaz değil 2014 kasdedıyor ...

• sen hiç canını skmaa ;D sağolll

• bana giren çıkan mı vr bacım ya :) tkılın kafanıza göre işte :)

• içinden geçenleri direk ona söyle, yapamıyorsan ayrıl başka çözümü yok, çünkü çözümü bulacak olan ben veya başkası değil sensin :)

1|0
    0|0
    • haklısın olaya fazlamı duygusal bakıyorum acaba ölene kadar ailemın yanında kalmam tabı doğal olarak dımı:(

• çok haklısın gerçekten sana kurban olması lazım fakat bunu yapan sensin bunu unutma, seni ezmesine izin verme ipleri eline al artık ;) ve kendine çok çok iyi bak kardeşim

• aynen çok çok çok sağoll sende kendıne ıyı bak :)

• evlen gitsin .

1|0
    0|0
  • evlenme bence gözlemlerime göre. evlilik aşkı bitiriyo

1|0
    0|0
  • Ne evlenme teklifi ama...

0|0
    0|0
    • öyle çok romantıktık dır !:))

• "mesleğinı söylemek istemiyorum" "Şu an kendısı şark görevı için doğuda" buldum hademe qweqweqwe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 yıl evlenmek için az bence.

1|0
    0|0
    • sen olsan napardın trıbını çekmeyen işine çok bağlıı bırı ve ustune kendısı trıp atan :/

• valla ben biraz bencilim ya çekemem öyle insanları hele sürekli kendi dediğini yaptırmaya kalkarsa falan. evlilik için senin düşünceni aldı mı?

• farklı şehırlerde olduğumuz için özlem oluyor tabıı olur demıştım ama.. bugun böyle iş cıddı gıbı konuşunca bır garıp oldumm nerey kadar alttan alırım nereye kadar katlanırım bılemıyorummm kıı ya kafam çok karışık :/

• evililik bana kalırsa çok çok iyi düşünülmesi gereken birşey ve kafanda en ufak bir soru işareti dahi olsa bu yola çıkmak en büyük yanlış olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • haklısın canım:( pekı senın sevgılın trıplerını nazını hiç çekmese ve ustune o tırp atsa senın tepkın ne olurdu ?

• ne demek rica ederim. inşallah herşey gönlünce olurr canım :)

• inşlh kuzum sağoll aynı şekilde :)

• Ah be guzelim kiyamam "bana bagirsa filan diye cekiniyorum" lafinda kaldim. Su erkekler kizlari ne hale getiriyor.. Elbeltteki kavgalar olur ama saygi cercevesinde olmali hersey.

Bu kadar ikilemler yasiyorsan bu kendi icinde tamamlamadigin duygular ve dusunceler oldugunu belirtir. Bu ikilemler olmasa ne kayinvalideni nede aileni goz onunde bulundurursun. Tabiki ozlersin ama bunu sanki bir bahane gibi on surmezsin. Cok iyi dusun karar ver ne sen uzul nede karsindakini uz. Hersey gonlunce olsun.

0|0
    0|1
  • Dibini görmediğin suya atlamcksn tatlm:)

1|0
    0|0
    • valla ben şuan suya 5 km uzakdan bakıyorum bulanık olup olmadığınıda bılemıyom kı atlıyımm::D kafam o derec karışık anlayacağınnn:D

• Yanlş yerden bkyrsn emn olmdğn hiçbrşyn sonucu iyi değldr.sınavda attığn cevaplarn kaç tanesi doğru çktıda bu yola grdn :)

• :D valla benım yolum yoll değilllll :)) napım ben bılemedımm yaaa bunalıma gırıdım vallaaa

• bence evlenme çünkü eğer gerçekten istesen gözün hiçbir şey görmez ne aile ne kaynana

1|0
    0|0
    • aile kaynnayı sorun yapmma tabıkı ama... trıplerımı çekmıyorr bırde ustune kızıyor bağırıyor kendı trıp atıyor bu huyuna guvenemıyorumm evlenirsem ya daha kötü olursa dıye duşunuyorum:(

• haklısın canımm karşıma alıp ıyıce konuşucamm sorunları halledersek olur dıycem aynı odunlukda devam ederse noktalıycam çok sağol canım..

• önemli değil umarım orta yolu bulabilirsin

• ona tam olarak güvenmeden o yüzüğü parmağına takma çünkü bazen geri döniüş kolay gibi gözüksede büyük yarlar açar insanda ve pişman olursun cunku zaman gectikce o sevgi bitiyormus evli olan arkadaslarım oyle soyliyo

0|0
    0|0
  • işte naz yapmanın tam zamanı fazlasına kacmadan ... yanı nazını cekmesı lazım artı aılenden ılk defa ayrılıyormussun yanında olacagından sana destek olacagından emınsen evlen evlı bırı olarak cok rahat soleyebılırım kı yoksa hayatın zından olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...