Bets10 a kayit oldum ininal masrtrcardim var 24 saat sonra parayi yuklucem . Bets10 hakkinda neler biliyorsnz?

Ininal card telefonum degistirdigim icin musteri temsilcileri telefon numarami degistirdi 24 saat sonra alirmi parayi simdi almiyor

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka güvenilir ama kazandıkça çek yoksa istem dışı harcıyosun

0|0
    0|0
    • 4gün

Saolbende zaten oglr dusundm 2.00 bin falan olnca cekicem site paraya el koyabilirmis yasaldegil ztn ininal kard kesin gecer dimi mastecard yazisi var ustunde

• 3gün

Iininal card yatirmak mumkun ama cekmek mumkun degilmis benim kolay ulasabilcegim bir card nedir nerden bulurum?

• 3gün

Ziraat bankasi banka karti veriyormus hemenn hesap acmadanborsan alayim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 35 bin filan çektim sonra limit koydu bana dahada oynamadım ama güvenilir site açıklarıda var zaten

0|1
    0|0
    • 4gün

Ben 35 bin alim banlasin 😀 abi daha col site var peki ininal card var 70 lira yukledim grcerli olurmu

• 3gün

Abi yardimbininal card yatirirsin ama çekemezsinndiyor ben hangi karta hemennulaşabilirim kolay bulacagim bir önrrin varmi? Akbankta hesabim var vadeli boş ici ama bankamatix istesem olurmu?

• 3gün

Ininal olmuyormus abi cuma maclar var benim yarin hemen alabilcegim bir kart var mı abi? Nerden alirim ve akbankta vadeli hesabim var ordan istesem banlamatix verirlerimi hemen?

Yükleniyor...