Fenerbahçe'nin Gökhan Gönül'ü ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk etmesi sizce doğru mu?

Fenerbahçe yönetiminin Gökhan Gönül'ü ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk etmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

• Evet, Besiktaş'ın oyuncusu oynadığı takıma üye olsun
    A seç
  • Hayır, Başka takımda oynayabilir bu durum Fenerbahçe'li olduğunu değiştirmez
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
4gün Güncel
4gün Fenerbahçe'nin sözleşme teklif etmemiş olmasından olabilir mi madem baska takıma gittin oynadığın takımın taraftarı üyesi ol demezmiler. Bencede nokta. :-)

0|0
1|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır diyenlerin hiç birinin fenerli olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
    • 5gün

Sadece Fenerbahçelilere sorulmuş bir soru degil elbette Beşiktaş taraftarları da sorunun muhattabı :-)

• 5gün

Sonuçta Besiktaş'ın oyuncusu rakip takımın üyesi o yüzden

• 5gün

O mantıkta biri zaten okumsuz görüş bildirmez üyelikten ihraç edilsin der. Edilmesin diyeni de bu mevzu ilgilendirmez kulüp benim keyif benim istediğimi atarım...

• doğru tabı ne işi var hala fenerbahceyle olan bagları tamamen kopmalı

1|0
    0|0
    • 5gün

Bu durum Fenerbahçe açısından mı problem yoksa Beşiktaş açısından daha büyük bir sorun degil mi?

• 5gün

Sen Beşiktaş üyesi bir futbolcuyu Fenerbahçe de benimseyebilir miydin?

• 5gün

hayır ama bır fenerbahcelı olarak bence bu bıze daha cok ters gelıyor sen gojhanın akrabası mısın bu nasıl sorular :D

• bizim kulüpte üye olması gereksiz şutlasınlar paracı herifi

1|0
    0|0
    • 5gün

Bu durum Fenerbahçe açısından mı problem yoksa Beşiktaş açısından daha büyük bir sorun degil mi?

• Her ne olursa olsun rakibimize gitmemeliydi kendini bitirdi.

0|0
    0|0
  • ben sacma buluyorum. baska takimda heleki besiktasta oynayan bir oyuncunun hala fenerbahceden kopamamasi bu fenerbahcenin buyuklugunu gosterir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağlamasın fenerliler ya sanki Gökhan çok meraklı

0|2
    1|0
    • 4gün

Madem Meraklı degil neden hâlen daha fenerbahçe uyesi ve taraftarı?

• 3gün

Kesin ytırmıştır parasını😂

• 3gün

bir düşün istersen yatırmasa aidatı ödemediği için üyeliğini düşünürdüler :-D cok uzadı bana ne gökhan düşünsün sonuçta seni beni ihraç etmiyolar onu ihraç ediyolar :-)

Yükleniyor...