Neden cesaret edemiyorlar?

Dışarı çıktığımda çok laf atan çocuklar oluyor, ama henüz kimse cesaret edip yanıma gelip hoşlandığını adam akilli söylemedi. Neden acaba?

Güncellemeler:
soruyu yanlis anlayanlara:

demek istedigim su, laf atan bos insanlari kast etmiyorum, diger düzgün insanlari diyorum.

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda hiç bir kıza laf atmadım, hatta rahatsız edecek şekilde bakmamışımdır bile. Açıldığım oldu ama. Kıza güvenebilirsem açılırım, yoksa çok sert, her an ters bir laf yiyeceğim bir kıza bu tarz bir açılma olmadı, belki sende çok sert görünüyorsundur dışarıdan. laf atan erkeklerin her kıza laf attıığını sanmıyorum. Yanlış anlama ama bu biraz da seninle alakalı bence.

1|0
    0|0
    • ben yüzlerine bile bakmiyorum sokakta. Onlardan bekledigim birsey yok, öyle bir insandan birsey beklemem zaten asla. Benim demek isredigim düzgün insanlar neden cesaret edemez.

• ama tesekkür ederim.

• Evet, böyle olunca da hiç bir erkek cesaret edemez, ters bir şey söylenmesinden korkar. Açılıp ters bir laf yiyince bir daha konuşamamaktan korkar. Bence bunu çözmenin kilit yolu konuşmaktır, ne olursa olsun konuşmak ve gülümsemektir. Tecrübem o ki gülümseyen ve benimle konuşan ve dertleşen kızlara çok daha kolay bağlanıyorum ve açılma ihtiyacı hissediyorum. Sende bunu sağla.

Erkekler Ne Diyor 19

• Laf attıktan sonra göz göze gelmek gibisi yok.

Dönüp bakarsa dikkatini çekmişin demektir.

Ama yanınıza gelip selam versek snn be slk sy .s.s.s der gibi bakıyorsunuz.

0|0
    1|0
  • bir ortamın arkadaşların falan yokmu senin kızlar erkekler gibi olmaz istediğin zaman sevgili bulursun... kızlara söyle işte..

0|0
    0|0
    • istedigimden degil, su anda istemiyorum zaten, sadece nicin bu durum olur, merak kisacasi.

• konusmam. karsidan beklerim.

• anlamadın bak kaç yaşındasın sen ? onunla empati kurmazmısın sorular sormazmısın

senin bekllediğin ve istediğin bir erkek tipi nasıl ve kendini nasıl buluyorsun ayrıca şuan hoşlandığın böyle biri var mı?

• Laf atmak da ne demekmiş

0|0
    2|0
    • bos konusmak

• Onun için demedim , böyle bişeyi onlar olması gereken normal bişeymiş gibi görüp bu davranışta bulunmasından dedim. Laf atanlar arasından biri gelsin diyosan bence deme böyle bişey :)

• hayir hayir asla, yanlis anlasildi demek istedigim tamamen farkli birseydi.

• düzgün insan laf atar mı be

0|0
    1|0
    • +12432526

• resmini göstermeden böyle bişe yapacak kadar kezban olamaz bir insan yaa :D

• Asil söylemek istedigim seyleri hakaret ile cok farkli yönlere cektiniz. Umrumda degil ne düsündügünüz. Benim söylemek istedigim tamamen farkli birseydi. Yani yazma seklim belki düzgün olmaya bilir, ama bunu size aciklamak zorunda degilim. Demek istedigim suydu, cirkin bir insan degilim. Ama durusumdan, taviz vermedigimden böyle seylerden hoslanmadigimdan cevremdeki arkadaslar cesaret edemiyorlar. Nedenleri nedir? Kisaca buydu. Bundan sonra baska yorum yapmiyorum iyi geceler!

• düzgün insan laf atar mı kezbaaaaannnnn

0|0
    1|0
    • hala mi anlamadin?

• ben biliyom yaa 12-12 yaş grubu :D hemen şikayet diyom.

• gec bile kaldin

• eski kokoşlardan mısın? o.O

0|0
    1|0
  • laf atmakla cesaret arasında saçma bir bağ kurmuşsun bence laf atanlar senin giyinişine ya da tavırlarına laf atıyolardır ama hoşlanmada sahip olduğun karakter de işin içine giriyo.

0|0
    0|0
    • evet yanlis bir terim olmus. kendimi yanlis ifade etmisim. Beklentim onlardan degil.

• belki de düzgün insanlara hitap etmiyorsundur, olamaz mı?

0|0
    0|0
  • söylese kabul edicenmi

0|0
    0|0
    • terbiyesiz

• ne anladın zekayi sen hoşlandığını söylese çıkarmısın onla anlamında söyledim

• hayir, onlar ile demedim, yanlis anlasilma olmus burada. Düzgün bir insan diyorum.

• laf atmakla güzel duygu beslemeyi bir tutacak kadar saf mısın sen?

0|0
    0|0
  • etraf it çakal kaynıyo laf atan kişi yanına gelse napacan sakin bir tepki mi vercen .d

0|0
    0|0
  • çok gizlisin demekki

0|0
    0|0
  • ne gibi şeyler söylüyorlar?

0|0
    0|0
  • sizi çok havalı ya da ulaşılmaz görüyor olabilirler biraz daha sosyallik lütfen

0|0
    0|0
  • laf falan atmam ama bende cesaret edemiyorum bana sorabilirsiniz herşeyi =)

0|0
    0|0
  • lafı herkese atarlar .

0|0
    0|0
  • tüm cesaretimi topladım senden hoşlanıyorum gizli kullanıcı, tanışalm mı :D

0|0
    1|0
  • buyur benim

0|0
    1|0
  • Sen laf atılacak kızsın demek ki sevgili olunacak değil

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• laf attığı kızla sevgili olmak isteyen pek erkek olmaz.

0|0
    0|0
    • güncellemene atfen; düzgün insanlar laf atmaz, gider konuşurlar.

• laf atanlara bakarsan eğer, erkeğe makyaj yap dışarıya sal ona bile laf atacak insan çok dışarda ;)

0|0
    0|0
  • niyetleri ciddi değildir

0|0
    0|0
  • ondan sonrada erkekler yanınıza gelse hayır dersiniz anlamıyorum bu neyin kafası harbiden

0|1
    0|0
  • adı üstünde LAF ATIYOLAR. ne olabilir ki amaç ?

0|0
    0|0
  • herkese bakıp laf atıyolar zaten.

soğuk göründüğün için gelmiyor olabilirler

0|0
    0|0
  • duruşundandır . . .

0|0
    0|0
  • O kadar mı düştün?

0|0
    0|0
    • onlari demiyorum isim olmaz zaten öyle insanlar ile, düzgün birisini kast ediyorum.

• Laf atan erkek ancak serserinin tekidir.

• aynen, yani demek istedigim farkli birseydi, yanlis ifade ettim.

Yükleniyor...