Öncelikle iyi geceler dilerim :) Evet, boş zamanlarınızda neler yaparsınız arkadaşlar ?

Boş zamanınız çok olur mu ? Hobileriniz nelerdir ?Ne yapmaktan hoşlanırsınız ? Bunları konuşalım mı biraz :) Cevaplayanlara teşekkürler :D

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle iyi geceler. boş zaman diye bir şey olmaz. zamanı nasıl değerlendirdiğin önemli. ama madem uğraşlarımızı (hobi) sordun söyleyeyim. seyahat etmek, görsel sanatlarla ilgilenmek, animasyon yapmak filan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bilgisayara takılırım, bisiklet sürerim, bağlama çalıyorum, film izlerim ve son olarak bu siteye takılyorum :)

1|0
    0|0
  • Sabahın 5 inde balık tutmaya giderim gerçi tutamıyorum ama o deniz sesi insana muhteşem huzur veriyor

2|0
    0|0
  • Basketbol, Ebru yapmak, Karakalem, Gitar ve tabii ki kitaplar :)

1|0
    0|0
  • paso pc başındayım şu an olduğu gibi

2|0
    0|0
  • Yüzerim her hafta sonu Fitness yaparım arkadaslarımla dısarı cıkar eglenırım bılgısayarda film izlerim gitar calarım sesimde az iyidir iste iste

1|0
    0|0
  • buzdolabıyla kanka oluyorum

1|0
    0|0
  • grafik ile ugrasiyorum sacma sapan seyler ciziyorum :) film izliyorum cimende uzanıp uyuyorum ruzgar pufur pufur esiyor :) yapcak cok sey var bana o yuzden bos zamanım yok aslında pek mutlaka birseyle doldururum o vakit boslugunu

0|0
    0|0
  • bişey yapmadıgım ıcın bos zamandır o zaten ...

1|0
    0|0
  • Şu an boş zamanlarımdan birindeyim ve burada sorulanlara cevap yazıyorum ;)

1|0
    0|0
  • Boş zamanı bilgisayarla değerlendiriyorum genellikle.. Film sayfam var onunla uğraşıyorum tabi film de izliyorum doğal olarak :) link

0|0
    0|0
  • Bilgisayar - film izlemek - abur cubur yemek - dışarıda gezmek

1|0
    0|0
  • dolu zamanın oluyor mu diye sormuyon :)

0|0
    0|0
  • boş zamanlarımda ks ye girerim

boş ol boş ol boş ol link

0|0
    0|0
    • Keşke gülmeseydi :D

• Anladım saymak istersen sayabilirsin ama izlemediğim için fransız kalabilirim :) Teşekkürler, Kandiliniz mübarek olsun bu arada :)

• senini de )

• şimdide günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmak üzere değerli ablacımızmızmız redmoonu sahneye davet ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Duran adam modundayım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hobim yok. boş zaman bulursam uyurum.

1|0
    0|0
  • istemicem kadar bos zamanim var ama her ay urascak baska bse buluom arasira düzenli olarak ark bulusuom bide okul onun disinda gecen ay maskelerle urasiodum cilt bakimi felan ondan öbceki ay saclarima yogunlastim biara pantolonlarimi daraltip iyce kiyafetlerimi sekilendiriodum bu ay spor ve kararmakla urassiom

1|0
    0|0
  • ben ya uyurum ya da netteyımdr baska bı halt ettgım yok :D

1|0
    0|0
  • murat gilin damına giderim

0|0
    0|0
  • Xper için yazdım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...