Kadın aklı erkek aklı:)

Biz kızlar arkadaşımızın hoşlandığı çocuk geçince merve gelsene gelsene diye sesleniriz hem çocuğun dikkatini çeksin hemde kız görmek ister diye, erkeklerde bu durum nasıl arkadaşınızın hoşlandığı geçincemi seslenip arkadaşınızı çağırırsınız yoksa arkadaşınızın hoşlanmadığı ama kızın hoşlandığını biliyorsanızda bunu yaparmısınız başıma böyle bir olay geldide erkeklerde bu durum nasıl oluyor?

• Arkadasimin hoslandigi kiz gecince seslenirim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Arkadasim hoslansada hoslanmasada kizin ona ilgisinin oldugunu biliyorsam herturlu seslenirim
    50% (1)100% (2)75% (3)Oy Ver
  • Kizin ilgisi olsada arkadasim hoslanmiyorsa cagirmam
    50% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de Şaban gelsene derim

0|0
    0|0
    • Bunu arkadasinin hoslandigi geconcemi dersin yoksa arkadasin hoslanmasada ondan hoslanan kiz gecincede dermisin

• her iki şekilde de. hoşlandığı kızsa sevinsin garibim diye. hoşlanmağıdıysa da biraz biz eğlenelim diye.

Erkekler Ne Diyor 5

• küçük hanım bak park şu köşeyi dönünce sağda hadi bakim..

0|0
    1|0
  • Erkekler genelde gürültülü bir şekilde hep birlikte güler

0|0
    0|0
  • la x kişisi ne malsın falan derım arkadasıma dikkat cekıo :D...

0|0
    0|0
  • ben genelde " yengede erik gibi ha kütür kütür" derim

0|0
    0|0
    • Arkadasinin hoslandiginadami oyle dersin

• Anladim. Ya benim hoslandigin cocugun arkadasi ben gecince arkadasina ya gelsene suraya gidecektik filan demeye basladi veni gostermek icin yapti belli benimle dalga gecmek icinmi yoksa cocukta hoslaniyor olabilirmi yani neden cagirir erkekler boyle durumlarda

• walla bilemem her ikiside olabilir

• nefes alan bir varlık geçtiği zaman çağırırım. onunda görmeye hakkı var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kizin ilgisi olsada arkadasim hoslanmiyorsa cagirmam

0|0
    0|0
    • benim hoslandigin cocugun arkadasi ben gecince arkadasina ya gelsene suraya gidecektik filan diye cagirdi cocugu icerden beni gostermek icin yapti belli benimle dalga gecmek icinmi yoksa cocukta hoslaniyor olabilirmi sence hangisi

• O zaman çocukta hoşlanıyo arkadaşlarının haberi var

Yükleniyor...