Dövüşmek için boy gerçekten çok önemli midir? Kick boksta bir kız için 156 aşırı kısa mı? Ne yapmam gerekiyor?

Dövüşme yeteneğimin olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda güçlü olduğumu da... Hocalarım da aynı şeyleri söylüyor. Fakat benden uzun biriyle nasıl başa çıkacağım? Bu işin geleceğini düşünüyorum ancak dövüşçülerin hepsi 168-170 küsür boylarında. Onlarla nasıl karşılaşacağım?

0|0
2|11

Erkekler Ne Diyor 11

• boyu uzun birinin kolları da uzundur bacaklarıda sen yakına girip girip girip onun sana rahat yumruk atamamasını sağlıycaksın ama hep yakında olmalısın hem şöyle bir şey var bruce lee boyuda kısa 171 boy var ama kimleri dövüyor

0|0
    0|0
    • 6gün

Evet haklısın ama çenesine vurma ihtimalim pek yok gibi

• 6gün

cenesine vuramazsın ama karnına böbreklerine kalbine vurma şansın var böyle sersemletip ondan sonra sağlam bir kroşeyle indirebilirsin veya tekme atabilirsin

• 6gün

Haklısın teşekkürler :)

• 193 cm boyum, 14 sene boksla uğraştım. kollarim uzun olduğu için avantaj ı çok fazla oldu. kollarin ve bacakların kısaysa reflekslerinin çok kuvvetli olması lazım rakibinin hamlesinde kaçıp yakınına girebilmek için

0|0
    0|0
    • 6gün

Hız ve çeviklik kazanabilmek için neler yapmam gerek?

• 5gün

Pekala teşekkür ederim :)

• 5gün

Rica ederim ;)

• Degildir

0|0
    1|0
  • dövüşmek için boy önemli degildir
    önemli olan hız ve çevikliktir

0|0
    0|0
    • 6gün

Peki hız ve çeviklik için neler yapılması gerek?

• 4gün

Haklısın teşekkür ederim :)

• 4gün

rica ederim
      sağlıklı ve başarılı günler

• 😁😂 ayağının altına takoz takarsın

0|0
    0|0
  • ben boks bilmeden döverim la seni :D

0|0
    0|0
    • 6gün

Hahahah orası öyle :D

• Bel altı vur

0|0
    0|0
  • yukardan cekeyim uzar

0|0
    0|0
  • Apartman topuklu giy kafa at

0|0
    0|0
  • kanka 1.80 boy. 4 sene karate, 3 sene kickbox, 1 sene kung fuu, 6 ay gitar kursu, 2 defa da yemek kursuna gitti. gel ağzını burnunu bir kırayım. :D

0|0
    0|0
  • Ben lise 4 e kadar 1.10dum ve boy cüsse hiç farketmez her kavgada karşı taraf daha çok hasar alirdi ve hocalar bu çocuk mu seni bu hale getirdi lafları olurdu 😀😀
    Boy tamamen önemsiz teknik ve cesaret birazda güc

şu an 1.75 im

0|0
    0|0
    • 6gün

O zamanlar teknik biliyor muydun? Boyunun kısa olduğu zamanlarda? Biliyorsan nasıl dövüşüyordun?

• 6gün

Solak birine rast gelirsen yandın ama...

• 5gün

Birşey olmaz 😀

Kızlar Ne Diyor 2

• Dizlerine dizlerine vur dkslsk

0|0
    0|0
  • Kisa

0|0
    0|0
Yükleniyor...