Abbasağa Parkı Forumu'na katıldınız mı?

Beşiktaş Abbasağa parkı ve Türkiye'nin birçok şehrindeki bir çok parkta düzenlenmeye başlayan forumlara katılıyor musunuz?

Geleceğin Türkiye'si bu forumlarda şekilleniyor. Katıldığınız forumlarda ne gibi öneriler var, bu öneriler için görev üstlendiniz mi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• o nedir ?

0|1
    0|0
    • Gezi Parkı olayları sonrası; "Şimdi ne yapacağız?" sorusunun cevabının arandığı açık hava toplantıları... Konuşmacılar; sen, ben ve konuşmak isteyen herkes... Dinleyiciler; Gezi Parkı Direnişçileri...

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok ayipladim birkac saat once haberim oldugu icin. Ne konusuluyor, ne ediliyor habercigim yok. Tekrar ne zaman duzenlenecek onu da bir zahmet bir sekilde bildirselermis keske.

0|1
    0|0
    • Son 10 gündür hergün düzenleniyor ve hergün düzenlenmeye devam edecek... Dilediğin herhangi bir gün, saat 19:00 - 03:00 arası Beşiktaş Abbasağa Parkı'na gelebilirsin...

• Sen benim su yazimi okumadin mi yoksa? A-aa cok ayip... link

• Bunu bana bilahare anlatmistin. Bu alti gun oncesi degil ayrica. 10 gun oncesi. Ben 6 gun once biber gazi yedim. 11 haziranda da oradaydim.

Erkekler Ne Diyor 3

• #direngezi

0|1
    0|0
    • steve job sandım -binecektim.son anda farklı durak olduğunu anladım.

• geleceğin Türkiye si orda düzenleniyo cümlesi abartılı olmadı mı

0|1
    0|0
    • Sana göre öyle olabilir... Ayrıca ordaki gençlerin gözlerindeki ışığı, umudu, beklentilerini, fikirlerini, çalışmalarını görseydin, ne demek istediğimi anlardın...

• gördüm:) yanlıs kişiye yanlıs mesajı atıyosun

• etlik Ankara foruma katılıyorum.

0|1
    0|0
    • Umarım güzel neticelere ulaşırsınız...

• karşısında "ben burdan atlarım." programı çekildiği için netice hep atlamalı,vurgeçli,kaldıraçlı,momentum ağırlıklı.

• Abbasağa forumu bugün icraat aşamasına geçti... Yarın sabah, bugün Abbasağa forum sonuçlarını çeşitli bloglardan takip edip, Ankara'da da benzer çalışmalar yapabilirsiniz...

Yükleniyor...