DAHA BÜYÜK KALÇALAR İÇİN NE YAPMALIYIZ ?

Her bayanın sorunlarıdır bu ! Çoğu erkek küçük kalçalar ister ; çoğu bayanlar da büyük kalçalar... Ben de büyük kalça isteyenlerdenim. Bunun için önereblieceğiniz yöntemler nelerdir?DAHA BÜYÜK KALÇALAR İÇİN NE YAPMALIYIZ  ?

0|0
9|21

Erkekler Ne Diyor 21

• temel olarak squat egzersizidir ancak sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Squat.

1|0
    0|0
  • Squat ve birkac egzersiz daha var, youtube dan bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • Bu kadın gibi olman için 2 yıl boyunca squatt

1|0
    0|0
  • En güzel birilerine okşatarak yapabilirsin ellendikçe gelişiyorlar ve şakın sappklık yaptığımı düşünme gerçekten bildiğim için söylüyorum

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimde şikayetçiydi bu durumdan düzenli ilişkiye girdik bir süre göğsüde kalçasıda büyümüştü 😍😃

0|0
    0|0
  • Var bir yöntemim aynen

0|0
    0|0
  • Squatttt

0|0
    0|0
  • 1 yilda iyi beslenme ve iyi bir antrenman programıyla yapabilirsin. 2 3 kg dumbell ile calismakla olcak bisey degil

0|0
    0|0
    • 6gün

Dumbell kullanmayı bile düşünmedim 😊 squat yapmaya yönelik cevaplar aldim ama kol ve bacak kasi yapmak istemiyorum sadece hafif büyütmeye yönelik hareketler 😀 ama kararsiz kaldim ne yapacagim konusunda

• 6gün

Evet ama nasıl alacağım?

• 6gün

detaylica anlatirim da simdi sarjim yok ozelden yazmak sorun olmazda yaz konusalim simdi cikmam gerekiyor

• Göt büyütmek tabiri oturmaktan gelir.

Cevabın yukarda.

0|0
    0|0
  • Büyük kalçayı ne yapacaksın :)

0|0
    0|0
    • 6gün

Pantalonlar oturmuyor ve güzel durmuyor bu nedenle ☺😊

• 6gün

Olur ama özelden yazarsan daha iyi olur

• 6gün

Chromeden yazdıgım icin zor oluyor ben instagram adımı veriyim sen istersen yazarsın xmerve_akbulut

• duzenlı beslenme
    duzenlı olarak spor dıyetlerı ve programları

0|0
    0|0
  • büyük kalça tabiki

0|0
    0|0
  • büyük kalça çok itici

0|0
    0|0
    • 6gün

Neden

• 6gün

O kadar da büyük degil canım hafif kivrimlar cok hoştur

• 6gün

öylesi çok hoştur tabiki ama fazla iri olmasın :)

• Önce hedefleri büyütmekle başlıyoruz işe.

0|0
    0|0
  • Buyuk cok itici neden istiyosunki harbi bakilasi bir tarafi yok bana gore sirf ilgi cekmek icin

0|0
    0|0
  • Biraz ellet yeter 😂😂

0|0
    0|0
  • Ver buyut ugrasma sporda neymis

0|0
    0|0
  • Squat ayol ben oyle hallettim

0|0
    0|0
  • Ohoo. cok geri kalmissin sen

0|0
    0|0
  • ellet avuclat buyur bebegim yobaz olma :\

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Büyütmek istiyorsan squat yap bol bol 😄 Sadece sıkılaştırmak istiyorsan daha farklı hareketler yapmalısın.

1|0
    0|0
    • 5gün

Sıkılaştırmak değil sadece buyutmek bu buyume de yanlara dogru olsa keşke squata basladim ama ne sonuç alacağım bakalım ;)

• 4gün

1.70 boya 50 kilo. Hem kilo almaya calisiyorum hem squat yapip gelistirmeye sonuçta pek bir değişiklik olmazsa üzülebilirim ;(

• 4gün

Alışana kadar böyle devam et. Ondan sonra geliştirirsin. Bak sana göre bir sayfa buldum :)
      blog.pozifit.com/kusursuz-squat-nasil-yapilir/
      Üzülme :) senin yapın da böyle demek ki, manken gibi zayıfsın. Kıvrımlı olmak zorunda değilsin ki, önemli olan sağlıklı olman. Ama böyle bir hedefin varsa da kendini üzmeden zorlamadan hedefine ulaşmaya çalış. :)
      Yeterince beslenirsen daha kolay olur kilo alman, sağlıklı karbonhidratlara ağırlık vermelisin hedefin kilo almaksa.
      Baklagiller, meyve ve yulaf mesela tam sana göre. :)
      Squat etkisini gösterir mutlaka, devam et sen. :)

• Squat, komando yürüyüşü, step-up hareketi...

1|0
    0|1
    • 6gün

Kaç ay boyunca yapılmalı ve spor salonu şart mı?

• 6gün

Teşekkür ederim tekrardan 😊

• 6gün

Rica ederim. :)

• Squat

1|0
    0|0
  • Ben bu konuda yoganın çok faydasını gördüm

0|0
    0|0
  • Squat

0|0