Sizce genel anlamda spor'da başarılı bir ülkemiyiz ?

Bence son yıllarda gayet iyi gidiyoruz .

Futbol konusunda henüz enlerde olmasakda

basketbolda avrupanın en iyilerindeniz

volleybolda son 2 şampiyonlar ligini bir türk takımı alıyor

güreş , tekvando derecelerle dolu vs vs vs ..

0|1
1316

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol hariç her branşta iyiyiz ben 21 yaşındayım futbolda başarlı oldugmuzu göremiyceğimi biliyorum inşallah çoluğum cocugum görür:)

0|1
    0|0
    • o kadar karamsar değilim ben ;) belli milli seviyede zorr ama klüpler bazından önümüzdeki 10 sene içerisinde çok değşik şeyler olucak görürsün ;)

• en son gs nin başarılarını gördükten sonra tamam artık ilerleriz diyorz ama olmuyor. sonra fenerbahcenın çeyrek final oynadıgı senede gördük yine dedik tamam artk her sene kopar gideriz die:)bakalım bu sene fenerbahce ve galatasarayın başarılarını gördük inşallah devamı gelir yine:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• eskisine göre daha iyiyiz evet ama türkiyede teşvik pek yok, insanın spor dalına kendini adaması için riskleri göze alması gerekiyor.. e spordan önce geçim derdi devreye girince de insanlar geçim derdini daha üstün tutuyorlar haliyle.. (bunları sevgili babacığımın gençliğinde iyi bir atlet olup bir sürü derece alıp sonra devlet memurluğuna geçmesinden ötürü diyorum.. teşvik olsa öyle mi olurdu.. neyse onlar geçmişte kaldı, günümüzde daha umut verici söylediklerin de bunu kanıtlıyor zaten )

0|1
    0|0
  • Değiliz. Cevabım yeterince uzun

0|1
    0|0
  • Voleybol + Basketbol da son yillarda iyi seviyeye geldik...

Futbol olayımızın baya gelişmesi lazım ki Turk Futbolu hic zevk vermiyo..

Aslına bakarsan o kadar da kötü degiliz... Ama olimpiyatlarda daha fazla branşta yer almalıyız..

0|1
    0|0
  • birkaç alanda evet ama genel olarak bakıldığında geriyiz çoğu alanda olduğu gibi

0|1
    0|0
  • basketbolda haklısın evet,anadolu efes euroleague'de iyi iş çıkardı,umarım ilerde hiç değilse 3.lük falan görürüz,gs medical park'ta şampiyon olmasıyla beraber euroleague'ye çıkmayı başardı!takımıma canı gönülden destek veriyorum <3

0|1
    0|0
  • diğer spor dalllarını bilmem ama voleybolda çok başarılı buluyorum ülkemizi.

0|1
    0|0
  • kisa ve net : hayir

0|1
    0|0
  • bilmiyom.

0|1
    0|0
  • Alt yapı tesisleri gelişmemiş hiç bir ülke sporda başarılı olduğunu iddia edemez!

0|1
    0|0
  • genel anlamda değiliz

0|1
    0|0
  • İyi evet.

0|1
    0|0
  • değiliz

0|1
    0|0
  • Berbatız malesef

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• değiliz

biz de anlık başarılar olur,devamlı değil maalesef

voleybol ve basketbolda 1 adım öndeyiz

0|1
    0|0
  • Bence değiliz. Sadece takım sporlarında bir yükseliş söz konusu. Onun da yeterliliği tartışılır. Spor dediğin zaman bence duruma olimpiyatlardaki başarıdan bakılır. Biz de hiç başarılı gibi durmuyoruz benim gözlemlerimde.

0|1
    0|0
  • olimpik branşlara biraz daha önem vermmemiz lazım. buda anca olimpiyatları alırsakolabilecek bişey

basket iyi gidiyo veleybolda. tekvando desen servet yeter zaten. güreş te iyi

ama bu federasyon futbolun anasını ağlatıyo

0|1
    0|0
  • Voleybol çok güzel, ama basketbol milli takımı çok genç ve tecrübesiz...

0|1
    0|0
  • Güreş olimpiyatlardan çıkarılmayaydı iyiydi.

0|1
    0|0
  • Dipteyiz depresyondayiz...

0|1
    0|0
  • Ne başarısı kardeşim ya kaldır bir başını bak olimpiyat oyunları hakkında egitüm alabilcegimiz bir tesis yok sadecw futbol baketbo voleybolla olmuyor elit sporlarda lazım nu ülkede dünyaca ünlü tenis turnuvası var mı roland garros gibi yüzücü desen yok başarılı tenizci yok başarılı koşucu yok olanlarda zaten türk asıllı degil uzak dogudaj bulup getiriyorlar atıcı desen yok daha bir sürü şey yok devletin spor tesislerinden bile parayla yararlanıyoruz türküyede spor adına bişey yok olanlarda göz boyamak için bir iki tesis belki olimpiyatlar gelirse bir kaç tesis yaparlar

0|0
    0|0
  • Voleybol bayan basketbol iyiyiz

0|1
    0|0
    • baskette ve voleybolda bayan erkek avrupada bildiğin tırsıyorlar bizden .. gayet iyiyiz aga

• Aynen özellikle voleybol takımlarımız Voleybolun barcelonası realmadriti gibi :D

• biz sporda değilde sporda çıkan kavgalarda başarılıyız

0|1
    0|0
  • voleybolda oyleyız baynlar oda dıkkat dıgerlerınde b bıle degılız

0|1
    0|0
  • evet başarılı diyebiliriz ama miilli takım düzeyinde futbolda diyiliz u20 falan buna dahil diyil

0|1
    0|0
  • Ülkemizde boksa agırlık vermiyor ve futbol gibi yaygın olmalı cok basarili sporcu arkadaslarimiz var boksta tekvandoda

0|0
    0|0
  • a milli takım düşsede başarılıyız

0|1
    0|0
  • sporda artık başarılı bir ülkeyiz

0|0
    0|0
  • kesin AKP lisindir mk ileri gidiyormuşuz muş :D Ahahahahahha güreş hariç bir bok etmiyoruz . Çok abartmışsın .

0|0
    0|0
    • ne bekliyorsun ? senn başarı anlayışın nedir ? her dalda 1 numara olmakmı ?

ayrıca tahminine sokayım .. bir .ik bildiğin yok

• yav he he :D

Yükleniyor...