İsim ne kadar önemli sizin için ?

hepimizde illa ki vardır bu örnek veriyorum meclisten dışarı herkes katılmayabilir laf saymanıza gerek yok :) mesela ismi berke can olsun anımsama olarak hepimiz de yakışıklı tatlı bir çocuk profili oluşur gözümüzde ama örneğin kendi ismimi vererek söyleyeyim mahmut olsa aklınızda daha böyle gösterişsiz bir tip canlanır sizde katılıyor musunuz buna ve isim sizin için ne kadar önemli sorun yapar mısınız tipiyle ismi uyuşmayan bay ve bayanlar için düşünceleriniz nelerdir ? İsmi kezban veya murtaza olan bir sevgiliniz olduğunu düşünrek cevap verin daha kolay olabilir :)

0|0
20|14

En İyi Erkek Görüşü

• kezban bana su getir

merve bana su getir

melike bana su getir

bi değişiklik yok hacı

4|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 20

• berke, nilsu gibi ismi olanlar hakkında hep olumsuz düşünüyorum. berkelerin hepsi gay, nilsuların hepsi gerzek.

0|1
    0|0
  • Ya illa ki etkileniyor insan etkilenmem diyen ya yalan söylüyor ya da ne söylediğini bilmiyor. şimdi düşününce (kendimden örnek vericem) ismim ilayda devrim şimdi insan bir duruyo abi ilayda çocuk ismi gibi böyle vikvik konuşan süslü kızların ismi gibi hep çocukların ismi olarak kalmalı :D bir de devrime bakıyorum baya böyle ciddi bişey canlanıyor kafada. e insan bir duruyo yani. hadi ben arada sıkıştım diyelim. ama ya abdulcabbar falan nedir şimdi? (ismi bu olan varsa affedin artık :) )

gördüğün gibi isimler insanın kafadaki ilk yansıması oluyo. bazen biraz aldatıcı olabiliyo ama ne olursa olsun o ilk düşünce elbet insanı etkiliyo . ama sen kafana takma mahmut o kadar da fena değil :)

0|1
    0|0
  • Bence murtaza da olsa önemli değil ama berke can gibi değil ben eski isimleri seviyorum genelde. Erkek ismi olarak AYKUT u severim mesela.

0|1
    0|0
  • İsim önemli.

0|1
    0|0
  • Berkecan diyince midem bulaniyor. Bu sonu can ve nurla biter her isme uyuzum. Oglan ismi gibi oluyor. Muratcan, mehmetcan . Mahmut sonu can eklenmis isimlerden daha iyidir.

1|1
    0|0
  • Benimki uyuşuyor

0|1
    0|1
  • İsim sorun olmaz tabide ismin nasıl bir tip çağırıştırdığı önemli

0|1
    0|0
  • aynen haklisin haa :D gercekten isim onemli bir etken .simdi burak nerde abdulrezzak nerde ahahahah ;D

1|1
    0|0
  • Sorun yok o tür insanlara da tıpkı berke can kadar yakınlık hissedebiliyorum :) isim küçümseme sebebi olmamalı bence..ne berke canlar gördüm yanına yaklaşmak istemediğim, ne murtazalar gördüm çevresinde kız eksik olmayan :)

0|1
    0|0
  • Açıkçası beni isimler pek etkilemiyor ya

0|1
    0|0
  • Isime fazla onem vermiyorum ama bazen ister istemez bir isim duyunca biraz onyargili davraniyorum

..

0|1
    0|0
  • yoo çok saçma bende ismimi sevmiyorum belki ondandır ama kızda ya da erkekte özgür ismini çok severim ama ayriyetten isimlere takmam yanii :D

0|1
    0|0
  • Berkecan deyince fake olduğu geliyo aklıma ilk :D

1|1
    0|0
  • oo bu kadar ayrıntıya takarsak işimiz var zaten :D

0|1
    0|0
  • artık pek kötü isim kalmadı zaten hepsi idare eder derecede

0|1
    0|0
  • bnim ismimde alev sence nasılım:)

0|1
    0|0
    • alev alev alev yandıgımı görüyorsun,ebru gündeşin öyle bir şarkısı aklıma geldi ya la.

• suc anne babada el kadar cocuga niye abdulmuddalip dersiniz neyin nefreti bu

0|1
    0|0
  • İsim biraz etkiliyor tabii ama önemli olan karşındaki insana karşı hissettiklerin. Gerisi boş :))

0|1
    0|0
  • oyle canlaniyor cunku tv den kaynaklaniyor tvin sucu :))) hep dizilerde sinemada zenginleri sosyetikleri boyle berkay berkant diye isim koyarlar...toplumun dusuncesi de oyle manipule ediliyor...bir isim murtaza olursa dusunurum ben acaba nasil biri diye :))) once acik sozlulugumle ismin baya komikmis derim:D:D

0|1
    0|0
    • Mahmut peygamber efendimizin adıdır gerizekalı. Peygamber efendimizin ismi sana komikmi geliyor öküzün doğurduğu

• Gerizekali sensin orda mahmut mi yazdim murtaza yazdim iyi oku sonra yorum yap annemi karistirma okadar muslumanim diye geziniyorsun once annelere laf edilmiceni ogren terbiyezsiz

Ayrica murtaza hz ali lakabidir senden din dersi alicak degilim sen kimsin

• 1-mahmut berke candan daha karizmatik :D

2- isme göre kişiyle ilgili bişeyler hep canlanır gözümde ama sonradan tutmaz hiçbi zaman.

3-tipiyle ismi uyuşmayan birini sorun yapmakta saçma. muhiddin olsun ama yakışıklı olsun sorun değil :D

0|1
    0|0
    • burda mahmutları, muhiddinleri övüyonuz, dışarda yine berke can'larla takılıyonuz :)

• bna çoğul knşma !

Erkekler Ne Diyor 13

• Geçen yil bir kizdan hoşlanmiştim kiz ayni Tülin şahin , ama adini duydum ki kendimi kaybettim . Kizin adi muzaffer'miş yaa. Düşünsene bir ''abi kimle çikiyosun?" , muzafferle . İnsanalr güler anasini satiyim . Sirf o kizi o yüzden reddettim .

Kendi ismim de mükemmel değil tabi . Ama çok da kötü değil yahu.

3|1
    1|0
  • Benim ismim çokk boktan lan, açtın konuyu acımı deştin kardeş, bu sefer güldürmedin. Sana puanım 9 kanka... link

0|1
    0|0
  • İsim bir nevi kartvizit gibi, önemli sayılabilir. Ama ben sorun etmem. Ama seslenirken zorluk çıkaracak bir isimse rahatsız olurum.

0|1
    0|0
  • arkadaşın tekinin bayan arkadaşının ismi muzafferdi,hiç zorluk çekmiyorlardı yani,muzoş dioduk kısadan.

0|1
    0|0
  • bi salağın ismi "zeki" olsa ne olur? yani insanın karizması ismine şekil verir. o yüzden çok önemli değildir.. ama dünya değişiyor tabi. haliyle isim çeşitleri de değişiyor. doğal bakmak lazım.

benim ismim de kimsenin beğenmediği bir isim, ama sadece sanal alemde birisiyle tanışırken sorun yaşıyorum. kızlar beni köylü falan, kıro sanıyorlar :))

0|0
    0|0
  • bi önemi yok şahsen sevgilime kezban diye hitap ettiğim için sıkıntı olmuyo :DD

0|1
    0|0
  • isim sadece etiket bir etiket bir insana ne kadar anlam katar ki

0|1
    0|0
  • mahmut daha gerçekçi boşver takılma

0|1
    0|0
  • isim önemli hacı ya bazı hatunlar çok güzel olsa ismine ısınamıyorum sanki

0|1
    0|0
  • Soğuyorum ben maalesef baya bir direnç önümde.Hüsniye diye kız mı olur bu yüzyılda hayır çok tatlı kız da insan onu nasıl sever baştan tahayyül (bu kelime ilk aklıma geldiğine göre iyice yaşlandım) edemiyorsun.Mahkemelere bir isim dilekçesi veriyorsunuz 1 celsede değişiyor çok kolay.:DDDD

0|0
    0|0
  • lan bunu soruyorsun da öküz neden ali messi diye çocuğuna isim koyan öküzü, çocuğuna İstanbul adını koyan okan bayülken malını demiyorsun. Kaya toprak su alev yıldırım bulut hava gibi isimler bence abuk sabuktur. Diğer isimler güzel isimler kardeşim.

0|0
    0|0
  • isim önemli eğitim şart bir de nefes aldı mı tamamdır )))

0|0
    0|0
  • ismi olmasına gerek bile yok. sadece oksijen alıp karbondioksit versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...