Göğüslerden kilo kaybetmemek için önerisi olan var mı ?

boyum 1,66 kilom 61

5 kilo daha vermek istiyorum yani yaklaşık bir beden zayıflamak fakat göğüslerimden gitmesinden çok korkuyorum , bunun için önerisi olan var mı ? yani göğüslerden gitmemesi için yapılabilecek olan şeyler ?

çünkü bölgesel olarak spor yapamayacağım koşu ve tenise başlıyorum

bir de son sorum olarak yüzme vücudu şekillendirmeyen bir spor mu ? bana yüzme eğitmeni demişti doğru mu kadınlar kıvrımları tam ortaya çıkarmayan bir spor dalıymış

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ tüm vücuttan eritilir. Bölgesel verme gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi bazı bölgeleri eriteyim bazıları kalsın da olmaz. Yalnız göğüs yağlarını eritmek zordur, zaman alır. Bu nedenle kafan rahat olsun, sen sporunu yap.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öyle bir saçmalık yok olsa güzel olurdu keşke :)

Kilo alıp kas yapardık karın kaslarımızda kalırdı

Her neyse

5 kilo ver onun içinde tenis koşu yapmana gerek yokbacak kasların gelişirz kolların gelişirz sarkmaz daha fit bir görünüm olur sana tavsiyem fitness salonuna yazılman boyuna göre kilon fazla .

5 kiloyuçok rahat verirsin

cardio yaparak gögüslerinde olmazsın öyle umuyorum onlar yağ değil dokusaldır zayıf birininde çok iri bir gögüsü olabilir genetikdir Yağlada büyüyebilir yağla ne büyümüyoki ama sanmıyorum

seninki genetiktir kafana takma :)

0|0
    0|0
  • Evet yüzme dahaçok erkeksi kasları çalıştırır omuz ve kanat gibi ama sana tavsiyem iyi bir spor salonunda plates derslerine katılman.. Vücut hatların belirecek ve sıkılaşacaksın emin ol ;)

0|0
    0|0
    • zamanım olsa plates veya fitness ı düşünüyorum fakat vaktim yok cevap için teşekkürler

• tenisi arkadaşlarla beraber gidiyoruz o yüzden onları bırakmak istemiyorum , plates topu alsam evde yapsam olmaz mı ya çünkü vaktim gerçekten de hiç yok

• yani evde pek tutmuyo o iş çünkü grup dersleri oluyo ve hoca eşliğinde yapılıyo ama yapabilceğinden eminsen olur tabi..

• Yağ nerdeyse ordan eksilik kilo göğüsünde yağ varsa ordanda gidecektir. Gitmemesi için spor yapıp göğüs hareketleri yapman gerek.

Bana göre kadınların kıvrımlarını ortaya cıkaran spor VG ve Fitness

0|0
    0|0
    • göğüste tabi ki de yağ bezleri bulunur :D :D yine de teşekkür

• bölgesel olarak kilo veremessin o yüzden bisey diyemicem yüzme vücut hatlarını ortaya cıkarır öneririm iyidir yani

0|0
    0|0
  • Egzersiz ve yürüyüş...

0|0
    0|0
  • memeleri iple sıkıca bağla, yağ doku sabit kalsın diyicem ama... olmaz di mi?

0|0
    0|0
  • göğüslerinden gitse gitse yağ gider, asıl dokusu gitmez. daha iyi zaten öyle olması.

0|0
    0|0
  • bel basen kalça çalış

0|0
    0|0
  • 5 kilo ile cicişlere bişe olacagını zannetmiyorum asdfghasdagas

0|0
    0|0
  • hayır ben yıllarca yüzdüm tam tersine vücudu şekillendiren bir spordur

0|0
    0|0
    • erkekler için olabilirde kadınların kıvrımlarını yok ettiğini söyledi sonuçta erkekte kadın kadar

• kıvrım yok

• olsun yüzmeyle ilgilenen kız arkadaşlarımda vardır onlarında vücudu gayet iyidir hocanın söylediğine katılmıyorum birde göğüslerine etki edebilir ama çok sorun etme bunu fazla etki etmez çok hafif küçültür belki

Kızlar Ne Diyor 3

• yüzme çok iyi bir spor yahu ne biçim hocaymış. beli inceltir, omuzları ve kolları sıkılaştırır geliştirir. ayrıca sırt kaslarının kısalmasını sağlar; böylece daha dik durabilirsin.

0|0
    0|0
  • Eger cok kuculurse ve hosuna gitmezse isirgan otu icersin buyutuyormus diye duydum ama bence kucuk gogus daha rahat kullanimi acisindan yani buyuk goguslu oldugum icin bunun sikintisini cok cekiyorum acikcasi.:D

0|0
    0|0
  • Spor yap ama mutlaka biraz küçülme olur çünkü göğüs yağ dokusudur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...