Tesadüflere inanır mısınız? Yoksa ..

Hayatta başınıza gelen yasadıgınız bütün herseye tesadüf sans deyip gecer mısınız yoksa hiçbir şey tesadüf değildir hersey kader cizgisiyle Allahu Tealanın kurdugu ilahi bir düzenden ibaret mi dersiniz ?

• Inanırım bana göre hersey tesadüf sans eseridir
    A seç
  • Hayır inanmam tesadüf diye birşey yoktur tevafuk alın yazısı vardır yani ilahi bir çizgi vardır hersey ona göre yasanır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1511

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 11

• Gerçekçiyim..

0|0
    0|0
  • Tesadüflere inanırım zaten kaderde yazılı tesadüfler kesinlikle

sana bir tesadüf örneği vereyim birine bir şarkı söyledim aç dinle diye.

Aynı anda dinledik aynı anda birbirimize şarkıyın bir kısmını yazdık habersizce

iki lafından birtanesi sensin seviyorum seni aşkım...

Ve o bana ben ona mesaj attik aynı saniye içinde aynı anda okuduk bire bir aynı sözler

Bu tesadüf değilde nedir?

0|0
    0|0
    • tesadüf değil kardesım hersey alın yazısı yanı yasanıcak sey varsa yasanıyo ne olursa olsun kalp kalpe karsı senın bu dedıgın durumda ınsanların bazen ıcınden gecen seyler aynı oluyo karsılıklı duygular durumu yanı

• tamam dostum hadı oyle olsun bakalım

• Tesadüf yoktur tevafuk vardır.

0|0
    0|0
  • Tevafuklara inanırım, şans veya tesadüf diye bişey yoktur.

0|0
    0|0
  • İlahi düzene inanırım. Hiçbir şey tesadüf değil. Sanki kurulmuş bir senaryonun içindeyiz. Filmin sonu belli...

0|0
    0|0
  • Bana göre tesadüf diye bişi yoktur.

0|0
    0|0
  • Kadere inanırım kanka. tesadüf diye bişi yoktur kim çıkarıyo bunları ya kim kim kim?

0|0
    0|0
  • Varlıgına ınanırım..

0|0
    0|0
  • tesadüflere inanıyorum AMA ... şu zamanda şu tesadüftür dedğimiz ne kaldı .. ?

0|0
    0|0
  • tesadüf mü peh..

0|0
    0|0
  • Inanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...