Şöyle bir hayatınız olsaydı napardınız?

hergünü aynı bir köy hayatınız olsaydı bagıran cağıran bir babanız olsaydı hiç arkadasınız olmasaydı bir derdinizi anlatıcanız ve evde vakit gecirmek size eziyet gibi gelseydi :s

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bağıran baba kötü değildir.Varlığını hissettirir.İnsanı sinirlendirir.Çoğu zaman takmas sın ama değerlidir o insan.Ayrıca o yaşantıyı eziyet olarak görmek insanı içten içe çökertir.Köy hayatının neyi eziyet anlamadım.Ben kentte yaşıyorum ama aylık kazancımı günde harcayan yaşıtlarım var.Sendeki sorun bir çizgin yok tamam mı.Ne olduğuna ve olmadığına bak.Sonra ne olmak istediğine karar ver.Sonra bir yol çiz.Ailenden destek al.Eğer 60 yıl sonra o köyde elinde hiçbirşey olmadan oturuyorsan sen yenilmişsindir ve eziyet daha yeni başlıyor olacak ;)

0|0
    0|0
    • çizgin yok derken ? 60 yıl sonrasını göremem belki

• Üniversiteye gitmen lazım bence.Şehre gitsen bile daha güzel bir hayatın olması için bu gerekli..

• gideyim demekle olmuyo işte 2 senedir çalışıyorum ben hala kazanamıyorum iste

Erkekler Ne Diyor 11

• kitaplara gömülüp bogulurdum ve her fırsatım da okul olsun ıs olsun uzaklasırdım.

0|0
    0|0
  • Kız olsaydım yapabileceğim hiçbirşey olmazdı belki ama şu halimle sırt çantasına alabileceğim herşeyi alır sabaha karşı evden çıkartım sanırım.. Aslında bunu kesin yapardım.

0|0
    0|0
  • Zaten kaybedicek birşeyim olmadiğini düşünerek ceketimi alir çikardim evden .

0|0
    0|0
  • Tecavüz kacınılmazsa zevk almaya bakardım insa oglu istedikten sonra heryeri istediği şekle çevirir pozitif ol sende kötüleri var unutma

0|0
    0|0
  • Köyde ne iş yapıyoruz peki?

0|0
    0|0
  • yazdığın soruyu yazardım.s.s

1|0
    0|0
  • ilk bulduğum kocaya kaçardım

1|0
    0|0
  • çok kötü hayat be prenses.ss

0|0
    0|0
  • kendimi bogardım

0|0
    0|0
  • evi taşırdım.

0|0
    0|0
  • kanka ordadan kaçardım istanbula falan yerleşirdim.

0|0
    0|0
    • okadar basitmi ev kirası cartı curtu

• tamam :) yani günse 5 saati derse ayırmaya tamam

• ayır bak yemin ederim ben üzüldüm sana bak allah çarpsın genceciksin*et ya. ailenden emir alacak yaşı geçtin bağıramaz kimse sana. büyüdüğünü onlara ispat etmen gerek kanka ve adam akıllı eğitimini alıp, onlara gerçek gücünü göster ve özgürlüğünü kanıtla. ha bu arada, ailene karşı saygısızlık yapma, alttan almaya çalış ama kendini de ezdirme

başarılar kanka

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bunların aynısını köyde değilde istanbulda yaşıyorum zaten ama en azından babamla kavga etmediğimiz zamanlarda sorun yok.

0|0
    0|0
  • koca köyde hiç kız yokmu ya birkaçıyla arkadaşlık et

0|0
    0|0
  • Ona benzer bir hayatım var ztn köy kısmı hariç

0|0
    0|0
Yükleniyor...