Fenerbahçe Bjk maçında Fenerbahçe şikayet etmeli mi?

Bir gün eksik dinlenicez. Sizce Fenerbahçe fikstürden şikayet çi olur mu umrunda olmaz mı. Sizce dert yakınmalımıyız. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
1|7

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Çarşamba avrupa maçı oynayan Beşiktaş salı kupa oynayacak
    Perşembe oynayan fb çarşamba kupa oynayacak. Aradaki gün sayisi ayni. ama keske federasyon Beşiktaş a pazar oynatip çarşamba kupa maçını yazsaydı. En azından daha önemli olan Başakşehir maçı aceleye gelmezdi

Daha erken mac yapmak için önce sampiyonlar ligine katılman lazim :)

0|2
    1|1
  • Sezon başında beri fikstür konusunda en çok haksızlık yapılan takım Besiktaş'tır. Çarşamba maç yapmışız cumartesiye maç koyuyorsun. Bundan önce yine aynısını yaptılar. Çarşamba gunü şampiyonlar liginde oynayan takımlarin hemen hemen hepsi pazar ya da pazartesi yaptılar maçlarını. Başakşehir maçında takımın yorgun olduğu o kadar belliydi ki.

0|3
    1|1
    • 11gün

Sen adalet istemiyorsun Bjk kayırılırsın diyorsun resmen. Biz Salı günü maç yapalım Pazar günü sonra maç yapalım beş gün dinlenelim diyorsun Fenerbahçe Persembe yapsın Pazar ligde oynasın diyorsun üç gün dinlensin diyorsun yani.
      Açıklarmısın fikstürde kayrılmakmı istiyorsunuz.

• 11gün

Sende şampiyonlar liginde oyma bir gün fazla dinlen. Avrupa'da şampiyonlar liginde maç yapan takımların çoğu pazar pazartesi oynadı. Sizde şampiyonlar liginde oynayın fazla dinlenin. Korkunun ecele faydası yok buz bu oyunları daha önce de gördük 8 puandan şampiyonluk nasıl alındı elimizden iyi biliriz. Yine aynı senaryolar ama bu sefer yemeyiz. Kiminizin ensesine kiminizin manşetine yine şampiyon kartal yazdıraçağız.

• Dün bir kız burda bu konuda yalan söyledi fikstür dengeleniyor falan yazdı ben tüm tarihleri yazdım sen cahilsin anlamıyosun yazdı en son palavrayı büyüttü 5 yıllık kongre üyesiyim falan dedi

0|0
    0|1
  • kesinlikle hayır

0|0
    1|0
  • Sezon başından beri bak bakalim en az dinlenen takım hangisiymis ogrenirsin.

0|1
    1|1
  • Edebilirler Salı yapabilirlerdi kupayı sonuçta evlerinde oynuyorlar

0|0
    0|0
    • 11gün

Evet tamam salı oynasaymış fenevv işte

• 11gün

ben ne diyom sen ne diyon

• 11gün

Ben senin dediğini tercüme ettim de sen ne demek istedin anlatsana anlıyayım.

• Amaçları başakşehir maçına beşiktaşı yorgun çıkarmaktı. e cumartesi oynadığı için fenebahçeden 1 gün önce maçının bitmesi normal

0|1
    0|1
    • 11gün

Sen adalet istemiyorsun Bjk kayırılırsın diyorsun resmen. Biz Salı günü maç yapalım Pazar günü sonra maç yapalım beş gün dinlenelim diyorsun Fenerbahçe Persembe yapsın Pazar ligde oynasın diyorsun üç gün dinlensin diyorsun yani.

Yükleniyor...