Bir kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim?

örneklerle açıklar mısınız? beni görünce nasıl davranır? benimle konuşması nasıldır? vs vs

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kız normal bir kızsa (normalden kastım afedersin o. Değilse) sana bakışlarından anlayabilirsin gözlerinin içine bakıyosa o elektriği alman lazım. Alıyosan gel bana teklif et diyo kız sana. Burcu ne kızın?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum burcunu ama yani beni görünce gülümsüyor falan :)

• hadi ya :(

• Maalesef :(

Kızlar Ne Diyor 1

• heyecanına dikkat et. hiç belli etmiyorsa gözbebeklerine bak eğer büyüyorsa senden hoşlandı demektir

0|0
    0|0
    • gözbebeklerinin büyüdüğüne nasıl bakıcam ya :(

Erkekler Ne Diyor 1

• anlayamazsın güzel kardeşim.kızlar hislerini bastırabilen tek canlıdır:)yani seni sevmeden sana aşık gibi durabilir veya sana aşıkken senden iğreniyormuş gibi yapabilir ve sen anlamazsın.sana söyledikleriyle yetineceksin seviyorum diyorsa sende inanıyormuş gibi yapacaksın bir süre emin olduktan sonra sende onu seveceksin yoksa acı çekersin ileride:)haa henüz sevgilin değilse nasıl anlarım diyorsan sana direk olarak göz temasında bulunuyorsa konuşurken laf arasında senden sevgilinin olu olmadığını soruyorsa veya yaptığın bir şakaya çok komik olmamasına ragmen gülüyorsa bu bana tekliftte bulun demektir senden bunu bekliyordur:)

0|0
    0|0
    • abi kimse sormaz öyle sevgilin var mı diye ya ama gözlerimin içine çok güzel bakıyor ama okul tatile girdi ne yapayım bilmiyorum :(

Yükleniyor...