Aşk acısının canınıza tak etmesi :)

aşk acısı canınıza tak etti ve bir anlık cesaret yaptıgınız ılgınc seyler var mı ? Ben hıc tanısmamama ragmen atlayıp otobuse gıdıp annesıyle konusacaktım ve aklım basıma gelınce vazgectım .sızın yaptıgınız neler var

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• babasıyla konuşcaktım hala koşuyom mk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seni seviyorum ben demiştim..öğle arasında lisede sevdiğim kıza..çıkışta o kızı seven bebeden dayak yedim ya la..

0|0
    0|0
  • :D anlatsam roman olur imzani atarsin:))

0|0
    0|0
  • bi kıza ayrıldığım günden 3 gün sonra elimde yatakta çektiğim bir video var dedim ve şimdi internette paylaşacağımı söyledim:) ve benden yalvarmasını ve kendisine hakaret etmesini istedim ve yaptırdım:)çünkü beni ilişkimizin sonlarına doğru akrabam diye tanıştırdığı çocukla aldatıyormuş.böyle şerefsiz insanlar var.ama telefonda kendine yarım saat hakaretler yagdırdı ve o video için herşeyi hatta istersem şu dkka benimle yatcagını söyledi iğrenç bir karakter değilmi bu?

0|0
    0|0
    • igrenc gercekten . Haketmıs ama

• dimi halen hatırladıkça tüğlerim diken diken oluyor.ama boşver herkes hakettiği gibi yaşar bide bununla evlenseydim ve beni evliyken aldatsaydı dahada kötü yine allah korudu:)

Kızlar Ne Diyor 4

• annesinden mi isticektin y bende bir kere öyle düşünmüştüm :D

1|0
    0|0
  • ailemden gizli evine gittim orda kaldım :D

0|0
    0|0
  • link bu senmiisn :D

0|0
    0|0
    • yok benım kı furkan degıl :D

• Hayatımda sadece 1 kere açk acısı çektim , ne aşk acısı ama . Hiç belli etmedim , üstüne birde intikam aldım . Şimdi o yerlerde , söylüyor bana . Beter olsun , layık olduğu yerde .

0|0
    0|1
Yükleniyor...