Kapat

Baylar ve Bayanlar Sorum Sizlere

Söze veripte yarı yolda bıraktığınız oldumu olduysa PEYGAMBER EFENDİMİZİN Sözünü hatılayan oldumu Umut Verip, Güven Aşılayıp da Yarı Yolda Bıraktığın İnsanın Gönül Sadakasını İki Dünyadada Veremezsin.

ve hatırladıysanız ne yaptınız ve ne düşündünüz yoksa aman bee diyipte yolunuza dewam mı ettiniz çok merak ediyorum yorumlarınız ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• eski sevdiğime söz verdim o istemedikçe ondan vazgeçmicem ondan başkasıla evlenmicem diye ama ailem yüzünden sözümden döndüm suç kimde şimdi

0|0
    0|0
    • kardeş söz vermişsin ailen vede sen bunu doğru bir noktada tutman gerekirdi örneğin çocuğun kişşiliği bozukmuydu ahlaki yönden terbiyesi nasıldı eğerki bunlarda skıntı yok ise çevresinde iyi laf söyleniyosa günağa girmişsindir helallik alman en doğrusudur .

• ee ozaman kardeş ne yapmak gerekir senin bilidğin bir yöntem varmıı benim bildiğim bir diğer yöntemde tövbe etmek tir ama eğer karşındaki size hakkınızı helal etmiyosa tövbenizin ne kdar geçerlliği var bilmiyorum açıkcası bu konuda sadece bildiklerimi söylerim ben ama sen tanıdğın bir hoca var ise ona bir danış benim bildiğim eğer kişi sana hakkını helal etmiyosa kul hakkına girmiş olursun RABBİMDE NE OLURAS OLSUN KUL HAKKIYLA BENİM YANIMA GELMEYİN DEMİŞ OTURUP bir kez düşünmek gerek kardeş.

• kardeş tövbeni gene et samimi bir şekilde sen ALLAHA içten dus et eski sediğin hakkını helal etsin diye ALLAH KÜFEYEKÜN DER yani OL derae olur RABBİM KÜN DERSE HERŞEYİ OLUR SEN GENE TÖVBENİ ET AMA HELALLİKTE ALA BİLİYOSAN AL KARDEŞ BENİM BİLDİĞİM SANADA BUNLARI SÖYLEYE BİLİRM KARDEŞ

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Haha az once yazdim birine yorum olarak.kesinlikle allahima sukur peygamberimizin o sozu bana guc veriyor.cunku omrum boyunca hicbisey hisswtmedgm ama beni sveen kimseye ustten bakmadim kalbini kirmadim.ama benim onca emek verdgim beni kendine inandiran adam terketti gitti.allaha havale ediyorum

0|0
    0|0
  • söz vermiorm direk skntı olmuo

0|0
    0|0
    • Hz.Ali nin bir sözü vardı söz verirken iyi düşünün söz namustur ben söz verirken hep bu sözü aklıma getirerek yola çıkarım .

• ben kimseye söz vermememin olduğum birşeyde dahil.çünkü yarının ne olacağı bilinmez.ayrıca bana bir söz verildi bunun beklentisi içinde değilim istememde zaten ama yinede sorumlu oluyormu o kişi acaba.

0|0
    0|0
    • evet kardeş söz vermişsee sorumlu oluyo KURAN EN ŞİDDETLİ AYETLERDEN BİTANESİNİ BİLİYORUM LİME TAKULUNE MAALA TEFEALÜN niçin yapmıyacağın bir şey için söz veriyosun alırm yaparım diyosun bunu demen CEHENNEME girmene yeterlidir diyo KURAN böyle okumuştum HAAT TİMURTAŞ HOCADANDA bu konu açıklaması var ondan dinleyin isterseniz.

• sağolasın.paylaşımın için.

• Rica ederim.

• GUZEL KARDESIM BIR SOZ VARDIR GONUL KIME SOZ VERMIS SE ASK ONDA GUZELDIR GERISI IVIR ZIFIR !

0|0
    0|0
    • tama kardeş söz doğru hadi diyelim sen söz verdin çocuğa baya bir zaman geçti yeminler ettin sözler verdin ama çocuktansıkıldın ayrılmak istemiyeecenmii eee ayrılıncaaa günağa girmiyecenmiii kardeşş ...

• kardesim bir bayan olarak soz verdigim bir erkek vardi o beni sevdigini soyleyip gitti hagla oonun icin dua ediyorum gonul gonul e soz vermis se sikilma daralma bunalma bahanedir seytaniin vesvesidir

• bu yorumuna katılyıorum doğru diyosun ama bazı insanlarda sonradan kendi yüzlerini belli ediyolar bizde bunu izah etmeye çalışyıruz.

• sevdim deyipte kullananın sonra gidip gözünün önünde başkasıyla çıkanın yatacak yeri yoktur herhalde

0|0
    0|0
    • aynen zaten dinimizdede buyuruyo üzdüğün kadar üzüleceksin diyo

Erkekler Ne Diyor 1

• bende söz vermıstım bırtek senle olur dıye bırbırımıze söz verdık ama terkettı gıttı .. Annem bana Helal süt emmıs bırını bulmadan ılışkım yok cıkarsamda takılmalık

0|0
    0|0
    • kardeş terkeden düşünsün sen düşünme sen sukut et gerisini ALLAHA bırak kulun sustuğu yerde ALLAH konuşurmuş...

Yükleniyor...