De Jong Bursa tribünlerine kafa kesme işareti yaptı diyenler nerde?

Böyle maçtan sonra fotoğraflarla nerden aldığınız bile belli değil algı yaratmaya çalışıyorsunuzya bu sadece De Jong içinde değil bazen maçı ben izliyorum 90 dakika kırmızı kartlık bir durum yok öyle fotolar atıyolarki sanarsın 3 kere kırmızı yemesi lazım yani o fotoğraflarla birşey kanıtlanmıyor birkez daha görmüş olduk belki 10 tane fotoğraf atıldı De Jong kafa kesme işareti yaptı hemde Bursa tribünlerine işte size kanıtı naptığının lig tv maçın öyküsü izlemek istemeyenler sonlarına doğru sardırabilir maç bittikten sonra GS tribünlerine başınızı dik tutun işareti yapıyor. Özellikle bu fotoğraf işiyle çok uğraşan arkadaşlar yapmayın varsa videolu atında bizde görelim bu fotoğraf işleri tamamen çoğu yalan ve algı oluyor kusura bakmayın.
http://www.ligtv.com.tr/haber/galatasaray-bursaspor-macinin-oykusu

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• evet inanmamak lazm hemen

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İftira atmak, karalamak cok yanlis bir sey fakat De Jong'un dunyanin en kinci, psikopat ve sert futbolcularindan biri oldugunu herkes biliyor. Zamaninda kac futbolcunun canina kast etmisligi var yesil sahalarda. Ha yine soyluyorum yapmadigi bir seyi algi operasyonuyla yapmis gibi gosterip sucsuz yere kufurlere maruz birakmak hic hos degil.

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Tüm medya fenerli zaten. Tff başkanı da beşiktaşlı. Her seferinde Galatasaray'ın üstüne oynuyorlar, şaşırmadık...

0|1
    1|2
    • 6gün

Mhk baskani peki? En onemlisi bu degil mi? Yakin zamanda islere el atacagini dusunuyorum.

• 5gün

@jackass Hata oldu ama skora etki etmedimi tamam siz devam edin bu komediye girilmez :)

• 5gün

Takimin yarisi eksikken dahi ilk 10 dk'da fisini cektigimiz takimlar mi skora etki edecek? Besiktas taraftari sirf galibiyete golge dustugu icin Trabzonspor macinin tekrarlanmasi icin kampanya baslatti cunku bizim adalet durusumuzu incitiyor bu ithamlar. Tarihin en buyuk fiyaskolarindan birinin yasandigi gecen sezonki Galatasaray-Trabzonspor macinda ise piskin piskin savunma yaptiniz. Orta hakem bile yardimci hakemler tarafindan kandirildigini ve sonucu bizzat kendisinin belirledigini soylemisti. Herkes lehime hatali karar verilmesin diye baski yapsa sorunlar cozulecek. Sorun hakem hatalari degil, hatalarin sadece aleyhinize olmamasini istemeniz.

Erkekler Ne Diyor 1

• Şikayet ediyorsun ama maalesef boyle prim yapan insanlara sende farkında olmadan destek oluyorsun. Bunu yapan insanlar genelde gizliden is çeviriyor. Senin takimin aleyhine olmayınca haha hehe komik dersen başkası da tam tersini yapar.
    Gizliden ve xper 1 hesaplarla ergen gibi her hafta yok hakem yok demiroren yok bu şu diye kısır döngü yaratan insanlar var. Onlar ne kadar hatalıysa ona destek verenler de o kadar hatalı benim gozumde. Bir de bu tipler ne desen laftan anlamaz. En son örnek , bütün spor kanallari oğuzhan a yapilan harekete faul diyor ama adam tutturmuş hayır değil diye algı yaratmaya
    Daha önce bu tur soruları görmezden geliyordum yine öyle yapacağım herhalde. Çünkü sitede adam akıllı futbol konuşacak kişi bir elin parmağını geçmez

0|1
    0|1
    • 5gün

O atılan fotoların çoğu bu vb şekilde algı maçta farklı olmuş şeyler bunu anlatmaya çalışıyorum. Snn deeiğini bilşyorumda ben gülüp geçiyorum Galatasaray'ada sallıyor arada zaten hımm falan yazıyor gülümsetiyo yani beni prim verme falan yok yani sen çok takılıyorsun ona benim anlatmak istediğim her maçtan sonra bu fotonlar anlamsız varsa böyle videolu veya maçı izleyen varsa ona göre konuşulsun bu fotonlar sadece %90 oranında algı oluyor maçta öyle olmamış pozizyonlar.

• 5gün

Sitede defalarca demirören Beşiktaş a yardim ediyor sorusu sordu bilmemen tuhaf :)

• 5gün

Nick söylersen belki çkııarırım yok gizliyse dediğim gibi belli olmuyor onlara :)

Yükleniyor...